1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. طرح جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه تنظیم بازار - مرداد 98

طرح جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه تنظیم بازار - مرداد 98

15 مرداد 1398
 • 7

در راستاي تنظیم قیمت خودروهاي شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگان محترم می رساند، شرایط فروش فوري تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/05/16 آغاز خواهد شد.

بدیهی است امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود. با هدف جلوگیري از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام براي مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهاي را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد. 

قواعد و ضوابط مهم:

1 -ظرفیت ثبت نام براي هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوي مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوي شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

2 -کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوي شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.

3 -در این بخشنامه امکان ثبت نام براي افراد بالاي 18 سال امکان پذیر می باشد.

4 -الزام ارائه گواهینامه رانندگی به هنگام تحویل مدارك به نمایندگی

nx6gmdhdpsvwpxlfvskl.jpgنظرات

 • عماد عماد (16 مرداد 1398 ساعت 09:36)

  فعلاً با این لگن هایی که با منت دست مردم میدید جولان بدین نوبت ما هم میشه.....

 • الف ح الف ح (16 مرداد 1398 ساعت 00:30)

  تا وقتیکه این دو شرکت ***** و قانون گریز تو این مملکت جولان میدن؛ ایضا این بازار مکاره به ورود خودروهای اشغالتر چینی اراسته میشه التزام به قانون یعنی کشک.
  یعنی اینکه از بقال سرکوچه تا دم مرز کشور انتظار پایبندی به قانون از جامعه فقط یه حرف مفته.
  یعنی کشک.

 • ابوالفضل ابوالفضل (15 مرداد 1398 ساعت 17:55)

  تیبا بهترین ماشینه محکم و کم مصرف و پرشتاب 7 ساله تو بیابانها از اش کار می کشم اوف نگفته

 • آزاد آزاد (15 مرداد 1398 ساعت 13:28)

  خدایا چش بازارو کورکردن با این قیمتهای رقابتی،نصف شد قیمتا!!مسخره بازی چیه؟تازمانی که رقیب خارجی درست و حسابی نیاد تو ایران و 2خودروساز عزیز خصوصی نشن ملت آرزوی خودروواقی روبه گورمیبرن.البته نه اینکه پسر*****یا*****بخرن وبدون حمایت

 • وحید وحید (15 مرداد 1398 ساعت 11:44)

  همیشه زور دست خودروسازهاست و تا زمانیکه بازار رقابتی خارجی باز نشود قدرت نمائی سازندگان خودروهم ادامه خواهدیافت

 • علی گ علی گ (15 مرداد 1398 ساعت 11:11)

  باسلام .فعلا بتازانید .وقتی خودروی خارجی باقیمت واقعی اجازه ورود به بازار را برای رقابت ندارد باید مردم ضعیف ارابه های مرگ را به ناچار سواربشن

 • حمید س حمید س (15 مرداد 1398 ساعت 09:48)

  فعلا زور دست شما خودروساز ها ست.ولی مطمئنم ی روز خواهد رسید که مردم تصمیم گیرنده اصلی خواهند شد... با آرزوی نابودی مافیا و انحصار دو شرکت خودروساز داخلی