1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. به زودی از تانک جدید رضوانی مدل ۲۰۲۰ رونمایی می شود + قیمت

به زودی از تانک جدید رضوانی مدل ۲۰۲۰ رونمایی می شود + قیمت

19 مرداد 1398
  • 0

تانک رضوانی مدل 2020 که اولین بار در ماه ژوئن تیزری از آن منتشر شد تقریبا طی چند روز آینده معرفی خواهد شد.

برخلاف مدل قبلی این خودرو که دارای عناصری از جیپ رنگلر JK بود، این مدل جدید از جدیدترین نسل JL این خودرو پیروی کرده و شاسی بلندی کاملا جدید خواهد بود چنان چه این خودروساز اعلام کرده فاقد هرگونه قطعه ای از تانک قدیمی این برند خواهد بود.

تصویر تیزر جدیدی که به تازگی منتشر شده نمایی از دماغه تانک 2020 را نشان می دهد که دارای طراحی کاپوت پیچیده ای است که نشان می دهد موتوری واقعا قدرتمند زیر آن قرار دارد. در واقع، Tank X پرچم دار از موتور بزرگ 6.2 لیتری سوپرشارژ V8 گرفته شده از دوج چلنجر SRT دمون اما با قدرت بیش تر بهره خواهد برد. رضوانی این موتور را تیون کرده تا قدرتی بیش از 1000 اسب بخار تولید کند.

 75069_751.jpg

نسخه ای ارتشی از تانک جدید را نیز خواهیم دید که با محافظت پالس الکترونیکی در سطح ارتش کامل می شود. رضوانی هم چنین عملکردی آفرود را برای این خودرو وعده داده که به لطف سیستم تعلیق جدیدی که با کمک Fox Racing ساخته شده و تایرهای آفرود، ممکن خواهد شد.

قرار است تحویل تانک مدل 2020 رضوانی از زمستان امسال آغاز شود اما می توان آن را به پیش پرداخت 2500 دلار سفارش داد. هنوز قیمت این خودرو مشخص نشده اما تانک قبلی 165 هزار دلار برای مدل پایه و 259 هزار دلار برای تانک X قیمت گذاری شده بود.

 نظرات