1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان خارجی
 4. انگلیسی ها چه خودروهایی را بیشتر می خرند؟! + جدول

انگلیسی ها چه خودروهایی را بیشتر می خرند؟! + جدول

7 شهریور 1398
 • 2

انگلیس یکی از متنوع ترین بازارهای خودرویی جهان را به خود اختصاص داده که در آن برندهای برتر بین المللی تولیدات خود را عرضه می کنند. در فاصله زمانی ژانویه تا ژوئن 2019 یا به عبارتی طی نیمه نخست سال جاری میلادی شاخص فروش خودروی صفر کیلومتر در مقیاس سالانه 3.4 درصد منقبض شده است.

در این زمان 1269245 دستگاه خودرو به مشتریان واگذار شده در حالیکه زمان مشابه سال گذشته آمار ثبت شده برابر با 1313994 دستگاه بوده است. برگزیت و حواشی مربوط به آن از جمله موارد اثرگذار در شکل گیری روند نزولی مورد اشاره، بوده است.

پرفروش ترین برندهای خودرویی در انگلیس:
همانطور که در جدول زیر مشاهده می شود؛ فورد پرچمدار بازار خودروی انگلیس است و بدنبال آن فولکس واگن، واکسول، مرسدس بنز و ب ام و قرار گرفته اند.

 2.jpg

بررسی های آماری نشان می دهد که خودروهای بنزینی همچنان بخش اصلی بازار را به خود اختصاص داده اند. بالاترین شاخص تغییرات مثبت نیز به خودروهای هیبریدی ملایم بنزینی اختصاص دارد که این وضعیت خبر از آینده روشن این گروه از محصولات در بازار را می دهد.

 3.jpg


اطلاعات این گزارش براساس نتایج تحقیقات اس ام ام تی(شورای تولیدکنندگان و تجار خودروی انگلیس) ارائه شده است. گفتنی است سابقه تاسیس مرکز مذکور به سال 1902 میلادی باز می گردد که بدین ترتیب یکی از قدیمی ترین های جهان در صنعت خودرو محسوب می شود. دفتر مرکزی اس ام ام تی در لندن قرار داد و هم اکنون بالغ بر 800 کار و کسب خودرویی در آن عضویت دارند.نظرات

 • ایلیا ایلیا (10 شهریور 1398 ساعت 18:56)

  واسه سلامتی و بهبودی اونهایی که لایک منفی زدن صلوات!!!

 • سيد سيد (7 شهریور 1398 ساعت 14:04)

  بي چاره ها
  خوش به حال ما كه سه چرخ و پرايد مي خريم.