1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. اعلام شرایط فروش موتورسیکلت بنللی 249s با تسهیلات و هدیه ویژه

اعلام شرایط فروش موتورسیکلت بنللی 249s با تسهیلات و هدیه ویژه

11 شهریور 1398
  • 1

نیکران موتور پاسارگاد، نماینده انحصاری بنللی ایتالیا، در طرح فروش ویژه خود، شرایط فروش بنللی 249s را با تسهیلات و هدیه ویژه اعلام کرد.


در شرایط جدید فروش موتورسیکلت بنللی 249s، دو نوع فروش نقدی و اقساطی در نظر گرفته شده است و علاقه‌مندان در این طرح فروش می‌توانند موتورسیکلت خود را بلافاصله پس از خرید نهایی، تحویل بگیرند.

موتورسیکلت بنللی 249s، ۵۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است و فقط به مدت ۱۰ روز به‌مناسبت آغاز ورود این محصول، ۳ میلیون تومان تخفیف برای خریدهای نقدی دارد. به‌عبارتی دیگر مشتریان می‌توانند در این بازه زمانی، موتورسیکلت را با قیمت ۵۴ میلیون تومان خریداری کنند. همچنین تسهیلات در نظر گرفته شده برای علاقه‌مندان به خرید اقساطی، ۲۱ میلیون تومان وام با بازپرداخت ۷ ماهه خواهد بود.

لازم به ذکر است در شرایط فروش ویژه موتورسیکلت بنللی 249s، بسته هدیه‌ای برای مشتریان در نظر گرفته شده که شامل کلاه ایمنی و پروتکشن می‌شود.

مشخصات فنی و ظاهری بنللی 249s

بنللی-249s-2.jpg
بنللی 249s در ۴ رنگ طلایی، سفید، سبز و مشکی به بازار عرضه می‌شود. این رنگ‌ها در باک، فلاپ‌های کناری، فلاپ روی تایر جلو و رینگ‌های هر دو تایر مشاهده می‌شود. قوس بین باک و صندلی سرنشین عقب، جایگاه مناسبی برای راننده فراهم کرده و شکل زیبایی به این موتورسیکلت بخشیده است.

مشخصات فنی موتورسیکلت به طور خلاصه در جدول زیر آورده شده است:

بنللی-249s-1.png 

علاقه‌مندان برای دریافت و مشاهده مشخصات کامل موتورسیکلت می‌توانند به شعب و نمایندگی‌های فروش شرکت در سراسر کشور و یا وب سایت نیکران موتور پاسارگاد به آدرس
http://nikrunmotor.com/ مراجعه کنند.نظرات

  • احسان دارابی احسان دارابی (11 شهریور 1398 ساعت 10:37)

    به قیمت 54 میلیون صرف نداره خرید به جاش KTM RC 250 سگش شرف داره به بنلی
    طراحی باک و چراغ جلو و حتی چراغ عقب نشان از طراحی ضعیف این محصول داره و پیش بینی میشه قیمت تو بازار کمتر از این خواهد اگر فروش خوب بود اقساطی نمیکردن