1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. دومین محصول جدید بوگاتی احتمالا یک شاسی بلند می باشد + عکس

دومین محصول جدید بوگاتی احتمالا یک شاسی بلند می باشد + عکس

6 مهر 1398
  • 0
  • 2661

پس از تبدیل شدن به خودروسازی که برای اولین بار از سد سرعت 300 مایل بر ساعت عبور کرد، بوگاتی حالا آمادهٔ اضافه کردن خودروی دوم به سبد محصولات خود است. رئیس این شرکت، «استفان وینکلمن» در مصاحبه‌ای با بلومبرگ رسماً اعلام کرده است که محصول جدید بوگاتی در راه است. به گفتهٔ وینکلمن، این محصول می‌تواند یک خودروی چهارنفره با مقداری توانایی آفرود باشد که این اساساً توصیفی از یک شاسی‌بلند است. بوگاتی اما برای توسعهٔ این پروژهٔ جدید در جستجوی بودجه است.

 

با توجه به اینکه پورشه از سفتهٔ آلمان که Schuldschein نامیده می‌شود (یک ابزار سنتی برای بدهی در آلمان با سررسید معمول بین 2 تا 10 سال) استفاده کرد تا مقداری از بودجهٔ لازم برای توسعهٔ تایکان را تأمین کند، بوگاتی هم به دنبال راه‌های مشابهی برای تأمین بودجهٔ موردنیاز خود است. البته تقاضا برای هایپرکارهای رده‌بالا همیشه زیاد است و بوگاتی از این موضوع بهرهٔ زیادی برده است زیرا به گفتهٔ وینکلمن، تقریباً تمامی 30 دستگاهی که از شیرون سوپراسپرت ساخته خواهد شد هم‌اکنون فروخته شده‌اند. پیش‌ازاین نیز هر 10 دستگاه از مدل ویژهٔ چنتودیچی 8 میلیون دلاری حتی پیش از رونمایی به فروش رفتند.

 دومین محصول جدید بوگاتی احتمالا یک شاسی بلند می باشد.jpg

از سوی دیگر، وینکلمن معتقد است قوای محرکهٔ الکتریکی هنوز برای هایپرکاری مثل شیرون کارکرد مناسبی ندارند زیرا این خودروها همچنان به قدرت شلیکی پیشرانه‌های درون‌سوز نیاز دارند. به عقیدهٔ وی، در حال حاضر یک ترکیب هیبریدی گزینهٔ مناسب‌تری است و هنوز زمان زیادی برای موتورهای درون‌سوز باقیمانده است.

منبع پدالنظرات