1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. قیمت برخی از خودروها در بازار پایین تر از قیمت کارخانه شده است!

قیمت برخی از خودروها در بازار پایین تر از قیمت کارخانه شده است!

11 مهر 1398
 • 5

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو اعلام می کند که برای نیمه دوم سال، موج تقاضا را در بازار خودرو پیش بینی نمی کنیم زیرا بازار جذابیتی برای واسطه ها ندارد و از طرف دیگر، نظارت بسیار منظم و قاطعی در حوزه خودرو ایجاد شده و تمام ارگانها نظارت دقیقی روی تولید و فروش خودرو و بازار و دلال بازی دارند و بعید است با موج تقاضا در نیمه دوم سال مواجه شویم.

نعمت الله کاشانی نسب اظهار داشت: قیمت ها در بازار خودرو همچنان نزولی است؛ به عبارتی در حال حاضر قیمت انواع خودروهای خارجی نزولی است و برخی از خودروهای ایرانی مانند خودروهای کرمان موتور و خودروسازی بم در بازار با قیمتی پایین تر از قیمت شرکت خرید و فروش می شود.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو گفت: برای نیمه دوم سال، موج تقاضا را پیش بینی نمی کنیم زیرا بازار جذابیتی برای واسطه ها ندارد چراکه در این بازار زیان دیده اند و قیمت ها نزولی است و از طرف دیگر، نظارت بسیار منظم و قاطعی در حوزه خودرو ایجاد شده و تمام ارگانها نظارت دقیقی روی تولید و فروش خودرو و بازار و دلال بازی دارند و بعید است با موج تقاضا در نیمه دوم سال مواجه شویم.

کاشانی نسب گفت: مدتی است نرخ ارز دارای ثبات است بنابراین از این جهت نیز قیمت خودرو افزایش نخواهد یافت، از طرفی قیمت های سابق کاذب بود و وقتی که نرخ ارز ثابت شده در نتیجه قیمت خودرو کاهش بیشتری نیز خواهد داشت.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو در پایان گفت: تحولات سیاسی اخیر و مجمع عمومی سازمان ملل در قیمت و بازار خودرو بی تاثیر بود.نظرات

 • حسن رحمانی حسن رحمانی (14 مهر 1398 ساعت 06:38)

  پژو ۲۰۶ مدل آخر ۸۸ بیرنگ سفید قیمت چنده

 • عبود عبود (12 مهر 1398 ساعت 11:03)

  خوب مسولین نظام مث ترامپ لاف نمیان!خخخخخ

 • وطن وطن (12 مهر 1398 ساعت 10:39)

  فساد خودرو فوران مي كند و اگر چندين نفر ديگر هم بازداشت كنند به جاي نخواهيم رسيد
  فساد از ريشه تا محصول مي باشد
  قطعه سازي / مونتاژ كاري / دلال بازي / انحصار و عدم رقابت
  و پشت پرده هاي كه براي دستگاه هاي مختلف از اين صنعت درصد مي گيرند در جمع مشكلي هستند كه صنايع خودرو را به ورطه نابودي مي كشانند .

 • حمید حمید (11 مهر 1398 ساعت 22:44)

  چرا اینقدر دروغ میگید خودرو ارزان شده.
  همه مردم میدونن گرون شده.
  واقعا چرا فکر میکنید با دروغ همه چی ارزونی میشه.
  همه از همه چی خبر دارند.
  خودتونو ضایع نکنید.

 • reza reza (11 مهر 1398 ساعت 12:31)

  اگه مردم بصورت اعتراض مدنی خودرو صفر نخرن قیمتا به نصف(عادلانه) کاهش پیدا میکنه