1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. اتحادیه نمایشگاهداران: افزایش روزهای اخیر قیمت خودرو مقطعی است

اتحادیه نمایشگاهداران: افزایش روزهای اخیر قیمت خودرو مقطعی است

20 مهر 1398
  • 1

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو اعلام می کند که در روزهای گذشته بدون هیچ دلیلی قیمت برخی از خودروهای داخلی افزایش یافت که این افزایش قیمت، مقطعی خواهد بود.

نعمت الله کاشانی نسب اظهار داشت: در روزهای گذشته قیمت برخی از خودروهای 2 شرکت ایران خودرو و سایپا با افزایش توام بود.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو افزود: این افزایش قیمت، مقطعی خواهد بود زیرا هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد.

کاشانی نسب تصریح کرد: بازار تقریبا راکد است و فصل مسافرت ها نیز پایان یافته اما در روزهای گذشته بدون هیچ دلیلی شاهد افزایش قیمت برخی از خودروهای داخلی بودیم که این مساله مقطعی خواهد بود.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو گفت: قیمت خودروهای خارجی تقریبا ثابت است و خرید و فروشی درخصوص این دسته از خودروها انجام نمی شود.

کاشانی نسب درخصوص تاثیر ترخیص مابقی خودروهای مانده در گمرک گفت: خودروهایی که تاکنون از گمرک ترخیص نشده اند احتمالا مشکلاتی در حوزه ثبت سفارش و واردات داشته اند زیرا بسیاری از این خودروها ترخیص شده، اما به طور کلی بازار از نظر خودروهای خارجی اشباع است و ترخیص خودروهای مانده در گمرک تاثیر چندانی بر بازار این خودروها نخواهد داشت و موجب تغییر قیمت چشمگیر در خصوص این خودروها نخواهد شد زیرا در حال حاضر بازار خودروهای خارجی اشباع است، از طرف دیگر قدرت خرید مردم به اندازه ای نیست که بتوانند نسبت به خرید خودروهایی که سیر صعودی قیمت را تجربه کرده اند اقدام کنند.

 

منبع


نظرات

  • محمد محمد (20 مهر 1398 ساعت 11:41)

    ساندرو و چانگان چون توقف تولید دارند بیشتر افزایش میابند