1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. جشنواره تیونینگ پرشیاخودرو برای BMW و MINI آغاز شد

جشنواره تیونینگ پرشیاخودرو برای BMW و MINI آغاز شد

23 مهر 1398
  • 0

شرکت پرشیاخودرو جشنواره تیونینگ را با شرایط ویژه برای خودروهای BMW و MINI آغاز کرده است.

در این جشنواره انواع خدمات تیونینگ قابل ارائه برای خودروها دارای تخفیف های ویژه تا 20% بوده که مالکان خودروهای BMW و MINI می توانند از آن بهره مند شوند. جشنواره تیونینگ پرشیاخودرو از 20 مهر ماه آغاز شده و تا 30 مهر ماه به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت.

تیونینگ ظاهری خودرو همچون کیت های بدنه از قبیل جلوپنجره، آینه های جانبی، رکاب های جانبی، سپر های جلو و عقب، دیفیوزر، اسپویلر، لیپ، فیلم شیشه UV، کاور های بدنه در طیف رنگ های منحصر به فرد و همچنین تیونینگ فنی خودرو همچون نصب کیت اگزوز اسپرت با قابلیت ارتقای توان خودرو از جمله خدماتی است که در این جشنواره برای BMW و MINI سواران ارائه می شود.

Persia-Khodro-BMW-4.jpg

علاوه بر این مشتریان می توانند از خدمات محافظت بدنه خودرو همچون سرامیک و کاور های محافظی بدنه با تخفیف ویژه نیز بهره مند شوند.

تخفیف های جشنواره تیونینگ پرشیاخودرو شامل 20 درصد تخفیف کیت های اگزوز، 15 درصد تخفیف سرامیک و کاورهای محافظتی بدنه، 10 درصد تخفیف قطعات تیونینگ و 10 درصد تخفیف فیلم شیشه UV خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن دفتر مرکزی پرشیاخودرو 0214591 داخلی های 264 و 322 تماس بگیرید تا کارشناسان واحد تیونینگ راهنمایی های لازم را ارائه دهند.نظرات