1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. تصاویری از نسل جدید تویوتا یاریس درز کرد

تصاویری از نسل جدید تویوتا یاریس درز کرد

25 مهر 1398
  • 1

تویوتا قصد دارد به‌زودی نسل جدید هاچ‌بک ساب‌کامپکت یاریس را برای بازارهای اروپایی و آسیایی معرفی کند اما پیش از رونمایی رسمی، تصاویری از این خودرو افشا شده است. یاریس جدید در همان مسیر مدل‌های C-HR و کرولا گام نهاده و از جدیدترین زبان طراحی تویوتا بهره می‌برد. نمای جلویی این خودرو هوشمندانه و تهاجمی به نظر می‌رسد درحالی‌که بخش عقبی آن‌هم با چراغ‌هایی که با نواری LED به هم متصل شده‌اند، نمای قابل‌توجهی را به نمایش گذاشته است.

 3.jpg

این اولین یاریسی محسوب می‌شود که روی پلت‌فرم TNGA تویوتا ساخته شده است. تویوتا استحکام بسیار بیشتر، مرکز ثقل پایین و طراحی بسیار هوشمندانه را از مزیت‌های وجود این پلت‌فرم در زیر پوست یاریس جدید برشمرده است. همچنین مثل کرولای جدید، نسل جدید یاریس هم قصد دارد تجربهٔ رانندگی جذاب‌تری را ارائه کند که آن‌را بیشتر از پیشینیان خود متمایز خواهد کرد. همچنین پیش‌ازاین، نسخهٔ اسپرت GR این ماشین هم با پوشش‌های استتاری در نوربرگ‌رینگ دیده شده است که این یعنی تویوتا ارائهٔ این نسخه را هم برای یاریس جدید در برنامهٔ خود دارد.

 4.jpg

در همین حال، یاریس یک تویوتای جدید است که این یعنی نسل جدید این خودرو حداقل یک نسخهٔ هیبریدی هم خواهد داشت. گفته می‌شود این نسخه به قوای محرکهٔ 1.5 لیتری الکتریکی‌سازی شده با 115 اسب بخار قدرت مجهز خواهد بود که این یعنی 16 اسب بخار از یاریس هیبریدی کنونی قوی‌تر خواهد بود. انتظار می‌رود نسل جدید یاریس رسماً در نمایشگاه توکیو رونمایی شود.

 

منبع پدال


نظرات

  • آرش آرش (26 مهر 1398 ساعت 07:09)

    ماشین های تویوتا از کیفیت خوبی برخوردار هستند فقط امیدوارم این نمونه خودروها با قیمت واقعی خودش به بازار ایران راه پیدا کنند تا امکان استفاده برای هم میهنان ما هم وجود داشته باشه .