1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. شاسی بلند های فولکس واگن در راهند

شاسی بلند های فولکس واگن در راهند

1 آبان 1398
  • 0

فولکس واگن به تازگی اعلام کرده است که در حال توسعه دو مدل خودروی شاسی بلند است.

این شرکت که یکی از خودروسازان بزرگ جهان است و سهم قابل توجهی از میزان فروش خودرو در اروپا و بسیاری دیگر از کشورهای جهان را داراست، به تازگی اعلام کرده است که در حال توسعه دو مدل خودروی جدید شاسی بلند است.

از آنجایی که تقاضای مشتریان از خودروهای شاسی بلند در سال‌های اخیر به‌خصوص در بازار ایالات متحده به شدت افزایش پیدا کرده است و مشتریان آمریکایی استقبال بی‌نظیری از آن کرده اند، به نظر می‌رسد که خودروسازان نیز به سمت و سوی توسعه، تولید و عرضه مدل های بیشتری در این دسته بندی روی آورده‌اند.

بر اساس گزارش وب سایت اتوبلاگ، مدیر اجرایی فولکس واگن در آمریکا به تازگی در این خصوص خاطرنشان کرده است که دو خودروی مذکور، شاسی بلندهای کوچکتری نسبت به فولکس واگن تیگوآن خواهند بود. کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه خودرو برآورد کرده اند که این دو مدل خودرو همان شاسی بلندهای تی کراس (T-Cross) و تی راک (T-Roc) هستند. البته این درحالیست که برخی دیگر از آنها پیش بینی کرده‌اند آنها خودروهایی متمایز و متفاوت خواهند بود که علاوه بر شکل و ظاهر، بسیاری از قابلیت و مشخصات آن نیز فرق خواهد داشت.

وی اطلاعات و جزئیات بیشتری از این دو محصول ارائه نکرده است.

البته برنامه‌های فولکس واگن برای تولید شاسی بلندها به اینجا ختم نمی شود و همانطور که می دانیم، سال آینده خودروی جدیدی تحت عنوان ID.4 به عنوان نخستین محصول الکتریکی مخصوص بازار آمریکا معرفی خواهد شد.

همچنین انتظار می‌رود قیمت این خودرو حدود 30 تا 40 هزار دلار باشد.

فولکس واگن تیگوآن و توارگ در سه سال گذشته 14 درصد از میزان فروش این برند در آمریکا را تشکیل داده‌اند همچنین سهم فروش خودروهای شاسی بلند در این کشور 52 درصد اعلام شده است.

منبع فارس


نظرات