1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. تعزیرات : تاکسی های اینترنتی حق افزایش کرایه‌ ندارند

تعزیرات : تاکسی های اینترنتی حق افزایش کرایه‌ ندارند

5 آذر 1398
 • 3

مدیر کل تعزیرات استان تهران با اشاره به تخلف برخی مسافربران شخصی در دریافت نرخ کرایه، تصریح کرد: تاکسی‎‌های اینترنتی حق افزایش کرایه‌ ندارند.

محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات استان تهران درباره گرانی قیمت‌ کالاها پس از اجرای مصوبه سران قوه در خصوص افزایش قیمت بنزین، عنوان کرد: پس از اجرای مصوبه شورای اقتصادی سران قوا، گرانی خاصی که مربوط به افزایش قیمت بنزین باشد، گزارش نشده است.


مدیر کل تعزیرات استان تهران افزود: البته چند مورد افزایش نرخ کرایه آن هم توسط مسافربران شخصی که زیر نظر سازمان تاکسیرانی و شرکت‌های تاکسی‌ اینترنتی نیستند، گزارش شده است که در این خصوص سازمان تاکسیرانی، شهرداری تهران و راهنمایی و رانندگی باید کنترل‌های لازم را داشته باشند و اجازه مسافربری به مسافربران شخصی تا زمانی که ساماندهی نشوند، داد نشود.


وی درباره افزایش قیمت نرخ کرایه تپسی و اسنپ نیز گفت: تاکسی‌های اینترنتی به هیچ عنوان حق افزایش کرایه‌ ندارند؛ درصورت وجود گزارش تخلف حتما رسیدگی خواهیم کرد.


اسفنانی درباره گرانی سایر کالا، اظهار کرد: گزارشی درباره گران فروشی سبزیجات و گوجه فرنگی نیز واصل شده که این موضوع همین امروز بررسی و مشخص شد که علت آن تأخیر ارسال بار از مبدأ بوده و این مسئله در قیمت تأثیر گذاشته است که دستور پیگیری به سازمان میوه و تره بار تهران صادر شد.


این مقام مسئول تصریح کرد: این گزارشات به صورت موردی و از سوی مردم داده شده است که در صورت تداوم منجر به پلمپ واحد و برخورد با متخلفان خواهد شد.نظرات

 • رضا رضا (5 آذر 1398 ساعت 09:21)

  ****************بنزین 3000 تومنی بزنیم بعد کرایه گرون نشه. ***************ما اگه کار داشتیم برای دو زار نمی رفتیم مسافرکشی کنیم

 • داود داود (5 آذر 1398 ساعت 09:19)

  از دفترت بیا بیرون ببین چه خبره .گوجه 1500 تومانی شده 12000تومان

 • masoud masoud (5 آذر 1398 ساعت 09:05)

  همون سهميه اي همش اسمش رو ميبرين كه واسه نصف ماه ما راننده تاكسي هاي اينترنتي كافيه رو پنجاه درصد گرونش كردين چرا بايد گرون نشه .اين حق خوردني نيست