1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. نسخهٔ فیس‌لیفت میتسوبیشی میراژ مدل 2020 معرفی شد + عکس

نسخهٔ فیس‌لیفت میتسوبیشی میراژ مدل 2020 معرفی شد + عکس

8 آذر 1398
  • 0

میتسوبیشی پیش از آغاز مسابقات بین‌المللی موتور اکسپو تایلند 2019 در تاریخ 28 نوامبر، نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ هاچ‌بک میراژ و برادر سدانش (که با نام Attrage شناخته می‌شود) را رونمایی کرده است. هردوی این خودروها از زبان طراحی «سپر پویا» میتسوبیشی بهره برده و از دماغهٔ جدیدی برخوردار شده‌اند؛ بنابراین حالا در این قسمت چراغ‌های LED باریک‌تری به چشم می‌خورند که به زیبایی به جلوپنجرهٔ جدیدی متصل شده‌اند.

 3.jpg

2.jpg

طی این فیس‌لیفت بخش عمدهٔ تغییرات در قسمت جلویی خودرو صورت گرفته است اما در عقب نیز تغییراتی جزئی مثل چراغ‌های LED عقب با گرافیک جدید L شکل و سپر جدید با نمایی چهارگوش مانند به چشم می‌خورد. میتسوبیشی همچنین دو رنگ بیرونی جدید را هم برای این خودروها ارائه کرده که شامل سفید الماسی برای هردو مدل میراژ و اتراگ و زرد ماسه‌ای فقط برای میراژ می‌شود.

 Mitsubish-Attrage-2020-1.jpg

Mitsubish-Attrage-2020-2.jpg

در داخل نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ میراژ و اتراگ نیز تغییراتی صورت گرفته که ازجملهٔ آن‌ها می‌توان به استفاده از متریال نرم و طرح کربن مانند اسپرت برای محل قرارگیری کلیدهای شیشه‌بالابر اشاره کرد. علاوه بر این، برای هردو خودرو صندلی‌های جدیدی ارائه شده که در میراژ با ترکیبی از پارچه و چرم مصنوعی پوشیده شده‌اند اما در اتراگ با روکشی از چرم مصنوعی، نمای یکنواختی دارند.

4.jpg
همچنین هردوی این خودروهای ارزان‌قیمت به جدیدترین نسخه از سیستم اطلاعاتی-سرگرمی میتسوبیشی مجهز شده‌اند که از طریق یک نمایشگر هفت اینچی ارائه می‌شود و از اپل کارپلی پشتیبانی می‌کند. مشخصات فنی و پیشرانهٔ نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ میراژ و اتراگ هنوز اعلام نشده است اما احتمالاً با همان پیشرانهٔ 1.2 لیتری سه سیلندر قبلی به بازار عرضه خواهند شد.

 

منبع پدال


نظرات