1. خانه
 2. اخبار
 3. اطلاعیه های فروش
 4. شرایط طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 12 آذر 98 اعلام شد + جدول

شرایط طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 12 آذر 98 اعلام شد + جدول

11 آذر 1398
 • 7
 • 87481

به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز سه شنبه مورخ 98/09/12 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

با هدف جلوگیري از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام براي مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهاي را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباري:

در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک هاي طرح " سامانھ صیاد " را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتري به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا" چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتري صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها براي کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی هاي محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 11 صبح روز سه شنبه مورخ 98/09/12

 qr.jpg
نظرات

 • شمس الدین گلدوست گبلو شمس الدین گلدوست گبلو (13 آذر 98 ساعت 19:23)

  بسیا علی ولی گران

 • مهدی مهدی (12 آذر 98 ساعت 22:25)

  سلام دوستان من الان ۱سال میرم سایت موفق نمیشم کسی رمزموفقیتشومیدونه راهنمایی کنه مچکر

 • حمیدتاج ابادی حمیدتاج ابادی (12 آذر 98 ساعت 18:18)

  باسلام من دوماهه میخام اسم بنویسم برای پژوپارس اما نمیشع

 • عرفان عرفان (12 آذر 98 ساعت 13:58)

  واقعا کسی میتونه ثبت نام کنه؟ من چند وقته هرکاری می کنم نمیتونم ثبت نام کنم. این مقدار محمدود که میگن برای کیه پس؟ چرا اینجوریه؟

 • محمد بامداد محمد بامداد (11 آذر 98 ساعت 20:52)

  پژو پارس t5

  حمیدتاج حمیدتاج (12 آذر 98 ساعت 18:17)

  دوماهه میخام ثبت نام کنم به هیچ وجه نمیشه اخه این چه وضعشه جمعش کنید

 • بابک پارسایی بابک پارسایی (11 آذر 98 ساعت 18:32)

  من چن وقت هست میخوام ثبت نام کنم موفق نمیشم