1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. تحویل محصولات سایپا در سال 98 از مرز 300 هزار دستگاه گذر کرد

تحویل محصولات سایپا در سال 98 از مرز 300 هزار دستگاه گذر کرد

11 آذر 1398
  • 1

مدیر سایپا در امور فروش از تحویل 300 هزار خودرو به مشتریان از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه خبر داد و گفت: روند تحویل خودروهای ثبت‌نامی قابل تولید به مشتریان با سرعت در حال پیگیری است.

مجید باقری افزود: پس از اتمام تعهدات برجای مانده از سال 97، تحویل خودروهای معوق مربوط به طرح‌های پیش‌فروش و فروش فوری و اعتباری سال جاری در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: با توجه به تسریع در تکمیل خودروهای کف کارخانه و همچنین اجرای برنامه تولید عبور مستقیم، در حال حاضر و به‌ صورت روزانه، تحویل خودروهای مشتریان توسط سایپا از مرز 300 هزار دستگاه گذشته و همچنان با سرعت بیشتری دنبال می‌شود.

باقری پیش‌بینی کرد در ماه‌های آتی باتوجه به نزدیک شدن به پایان سال و افزایش تولید محصولات، سرعت پاسخ‌گویی به تعهدات معوق افزایش یابد.

قائم‌مقام مدیرعامل سایپا یادآور شد: سایپا انواع خودروهای قابل عرضه را در طرح‌های جایگزینی محصولات غیرقابل تولید، با شرایط متنوع در اختیار مشتریان گذاشته تا از این طریق تعهدات خود را نیز تحت پوشش قرار دهد.

به گفته باقری طرح‌های پیش‌فروش و فروش فوری و اعتباری محصولات سایپا با هدف کنترل بازار و پاسخ‌گویی به تقاضای موجود نیز به‌عنوان یک روش مؤثر برای مقابله با واسطه‌گری و با هدف تنظیم بازار و کاهش التهابات در این بخش، ادامه خواهد یافت.نظرات

  • قباد قباد (12 آذر 1398 ساعت 11:00)

    سلام ودرود
    اینجانب سال گذشته بابت یک دستگاه خودروی تیبا 2ثبت نام نموده که تاریخ تحویل پایان شهریور بوده متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی انجام نداده فقط وعده سرخرمن میدن یه مقدار هم راستگویی درگفتار بد نیست انجام بدید