1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. نمایش چهره احتمالی نسل بعدی کیا سورنتو + عکس

نمایش چهره احتمالی نسل بعدی کیا سورنتو + عکس

نسل بعدی کیا سورنتو نمایش درآمد + عکس
18 آذر 1398
  • 0

با الگوبرداری از تصاویر جاسوسی، طراحان مستقل صنعت خودروسازی چهره احتمالی و نزدیک به واقعیت کیا سورنتو نسل جدید را طراحی کردند.

امسال تعداد زیادی فیلم و تصاویر جاسوسی از خودروی نسل جدید کیا سورنتو در رسانه های مختلف خبری منتشر شد، کالج هنرمندان با الگوبرداری از همین تصاویر جاسوسی به زیر پوشش استتار این اتومبیل رخنه کرده و چهره احتمالی نسل جدید کیا سورنتو را به تصویر کشیده اند و از آنجایی که معمولا اینگونه تصاویر بسیار به نسخه نهایی شباهت دارند، پس می توانیم تاحدودی این رندر گرافیکی را نزدیک به طراحی اصلی کیا سورنتو در نسل جدید بدانیم.

کیا سورنتو به عنوان یکی از اصلی ترین بازیگران کمپانی خودروسازی کیا در بازارهای جهانی بویژه ایالات متحده آمریکا، همیشه مورد توجه این خودروساز کره ای بوده است و بروزرسانی های آن موجب شده تا هیچ گاه برند "سورنتو" از جذابیت خود فاصله نگیرد. حال کمپانی خودروسازی کیا در حال توسعه و آزمایش نسل جدید کیا سورنتو است تا به فروش بهتر این خودرو در بازارهای جهانی کمک بسیار زیادی کند.

23.jpg
باتوجه به پیشرفت های کیا در توسعه نسل جدید کیا سورنتو و آزمایشاتی که در جاده های عمومی انجام می شود، احتمالا اواخر سال جاری و یا سال آینده شاهد معرفی کیا سورنتو نسل جدید باشیم، بویژه اینکه شرکت خودروسازی کیا بر روی نسخه 2019 این اتومبیل تغییرات اندکی ایجاد کرده است تا مخاطبان این شرکت همچنان ترغیب به خرید و استفاده از این خودرو شوند تا خودروی نسل جدید آن از راه برسد، اما منابع نزدیکی به شرکت خودروسازی کیا می گویند که این اتومبیل به احتمال زیاد در نیمه دوم سال 2020 میلادی در اختیار مشتریان قرار گیرد و این احتمال بعید نیست که از یک موتور 3.3 لیتری شش سیلندر و یا چهار سیلندر 2.4 لیتری در بخش فنی این اتومبیل استفاده شود.


طبق گفته ها، در صورت استفاده از پیشرانه 3.3 لیتری شش سیلندر بر روی اتومبیل می توان به حداکثر خروجی قدرت 290 اسب بخاری رسید و یا پیشرانه چهار سیلندر 2.4 لیتری می تواند خروجی قدرت 185 اسب بخاری داشته باشد. علاوه بر این گمانه زنی های زیادی وجود دارد که بر روی نسل جدید کیا سورنتو شاهد استفاده از یک سیستم محرک پلاگین هیبریدی باشیم که اطلاعات دقیقی از آن ارائه نشده است.نظرات