1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی کوتاه هیوندای سوناتا جدید 2020

معرفی کوتاه هیوندای سوناتا جدید 2020

با هیوندای سوناتا جدید 2020 آشنا شوید
24 آذر 1398
  • 0

سوناتا 2020 به عنوان جدیدترین مدل سدان محبوب هیوندای موتورز، طراحی جدیدی دارد که بسیاری از مشتریان را به سمت خود جذب کرده است.

هیوندای موتورز که یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین برندهای خودروسازی در جهان به شمار می‌رود، همواره سعی داشته با معرفی، عرضه و به روزرسانی مدل‌های جدید از خودروهای تولید شده خود، نظر و رضایت مشتریان و طرفدارانش را به سمت و سوی خود جلب کند.

هیوندای سوناتا نیز یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مدل خودروهای توسعه داده شده توسط این شرکت کره‌ای بوده است که حالا جدیدترین نسخه آن، سوناتا ۲۰۲۰، به قابلیت و امکانات جدید و منحصر بفردی تجهیز شده است که به عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران، بیش‌تر در خودروهای الکتریکی و مدرن تسلا یافت می‌شود.

aqmgx4jhm36ljr1gwz4p.jpg

سوناتا به‌عنوان محبوب‌ترین خودروی سدان هیوندای موتورز همواره یکی از سرسخت‌ترین رقبای تویوتا کمری و هوندا آکورد بوده است که حالا در جدیدترین مدل خود سعی دارد امکانات بهتر و کاملتری را به دارندگانش ارائه دهد و بدین ترتیب گوی رقابت را از رقبای همیشگی خود برباید.

طبق اتوبلاگ، قیمت تریم‌های مختلف این خودرو به شرح زیر است:

مدل پایه SE : ۲۴ هزار و ۳۳۰ دلار
مدل SEL: ۲۶ هزار و ۴۳۰ دلار
مدل SEL plus: ۲۸ هزار و ۳۸۰ دلار
مدل پرچمدار limited : ۳۴ هزار و ۲۳۰ دلار
بر اساس گزارش وب سایت دیجیتال ترندز، کارشناسان فعال در حوزه خودرو بر این باورند که بدون شک یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت سوناتا ۲۰۲۰ طراحی و شکل ظاهری آن است که به طرزی اغواکننده و فریبنده نظر مشتریان و طرفدارانش را به خود جلب می‌کند و در نوع خودروهای سدان طراحی خاص و جدیدی به شمار می‌رود. البته هیوندای موتورز در کنار این طراحی ظاهری، از تکنولوژی‌های جدیدی نیز بهره برده است که برای امنیت، رفاه و آسایش سرنشینان خودرو صورت گرفته است.

البته هیوندای خود برای توصیف سوناتا ۲۰۲۰ از کلمه سدان استفاده نکرده و از آن تحت عنوان یک کوپه چهار در یاد کرده است که به نظر می‌رسد الگوی مورد استفاده در مرسدس بنز CLS class را دنبال کرده است.

از دیگر مشخصات اصلی این خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

موتور ۲.۵ لیتری
سیستم انتقال قدرت ۸ سرعته اتوماتیک
قدرت موتور ۱۹۱ اسب بخار
سیستم چرخ های جلو محرک
چرخ های ۱۶ اینچی با رینگ آلومینیومی
ترمز ABS

منبع ایسنا


نظرات