1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. ورود بيش از 34 هزار خودرو دوگانه‌سوز به بازار

ورود بيش از 34 هزار خودرو دوگانه‌سوز به بازار

27 آذر 1398
  • 0

ايران خودرو در راستای پاسخگويی به نياز مشتريان، در سه ماهه پاياني سال جاری 34 هزارو 260 دستگاه خودروی دوگانه سوز توليد و روانه بازار مي‌كند.

فرشاد مقيمي در اين باره گفت:‌ ايران‌خودرو قادر است متناسب با سياست‌هاي دولت و به منظور پاسخگويي به نياز مشتريان و تامين ناوگان حمل نقل عمومي، محصولات دوگانه سوز با شمارگان بالا توليد و عرضه كند.

وي افزود: با برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته، در زمستان امسال، تعداد توليد روزانه انواع محصولات دوگانه سوز از جمله سمند، 405،‌ پارس و آريسان روند افزايشي خواهد داشت، به گونه اي كه از تعداد توليد روازنه 330 دستگاه در دي ماه، به 550 دستگاه در بهمن و 800 دستگاه در اسفند خواهد رسيد.

مديرعامل ايران خودرو تاكيد كرد: ‌درحال حاضر با توجه به مصوبه شوراي اقتصاد و عقد تفاهم‌نامه بانك ملت و وزارت نفت در راستاي تامين منابع مالي براي گازسوز كردن خودروها و نيز افزايش انگيزه اقتصادي اين اقدام با توجه به بازنگري در قيمت بنزين، تقاضا براي خودروهاي دوگانه سوز افزايش يافته است.

مقيمي خاطر نشان كرد: ‌‌خودروهاي دوگانه‌سوز در ايران خودرو منطبق با استانداردهاي روز جهاني توليد مي‌شود و ‌هيچ گونه مشكلي از نظر تامين قطعات توليد خودروهاي دوگانه سوز وجود ندارد.نظرات