1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. جدیدترین طرح فروش اقساطی تنظیم بازار ایران خودرو - 30 آذر 98

جدیدترین طرح فروش اقساطی تنظیم بازار ایران خودرو - 30 آذر 98

طرح فروش فوری اقساطی تنظیم بازار ایران خودرو ویژه امروز
30 آذر 1398
 • 5

به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 98/09/30 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

با هدف جلوگیري از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام براي مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهاي را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباري:

در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک هاي طرح " سامانه صیاد " را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتري به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا" چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتري صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها براي کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی هاي محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 98/09/30

t85s9d9lejkqjcqfoh.jpgنظرات

 • رضا رضا (1 دی 1398 ساعت 17:10)

  سلام اولا که ایناهمش سرکاریه درثانی اگه ثبت نامی هم باشه اولش بایه برنامه افرادی که دارای بندپ هستندروثبت نام می کنن بعداگه ظرفیتی باقیمونده باشه که اکثرانیست ویاخیلی محدوده(به تعدادانگشتان دست هم نیست)صفحه روبازمی کنن

 • حق گو حق گو (30 آذر 1398 ساعت 23:57)

  نه برادر عزیز تا****************** هست چرا خودشون مسخره کنند ما مسخره ایم

 • بهنام بهنام (30 آذر 1398 ساعت 12:59)

  با سلام.همش دروغ بود-من تا ساعت 10:20 دقیقه داخل سایت ایران خودرو بودم،موقع ثبت نام پیام میداد که سایت ایراد دارد و بعدا امتحان کنید و کارشناسان برای حل مشکل اقدام میکنند.الکی وقت آدم میگیرن.

 • احسان احسان (30 آذر 1398 ساعت 11:53)

  به خدا سر کاریه. تمام صفحاتشون Error دارن. وارد اکانتم شدم و خودرو رو انتخاب کردم، میره مرحله بعد میگه وارد اکانت خود شوید. error پشت error.

 • سعید سعید (30 آذر 1398 ساعت 11:49)

  خودشون رو مسخره کردند و مارو علاف امکان ثبت نام صفره