1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی متفاوت ترین "کابین" ب ام و در آی۳ برقی+ تصاویر

معرفی متفاوت ترین "کابین" ب ام و در آی۳ برقی+ تصاویر

6 دی 1398
  • 0

آی3 را می توان جز پرچمداران ب ام و برای ارائه نسل جدیدی از وسایل نقلیه دانست.

این خودروی الکتریکی اولین بار در نمایشگاه فرانکفورت 2011 رونمایی شد و طی سال های بعد ویرایش های مختلفی از آن معرفی شد. یک هاچ بک کراس لوکس که با المان های آبی رنگ در بدنه و طراحی اتاق خبر از خودرویی آینده نگر می داد.

1.jpg

اما به تازگی ب ام و از برنامه خود برای رونمایی از یک نسخه ویژه آی3 با نام اِربَن سوئیت در نمایشگاه سی ایی اس 2020 خبر داده است. همانطور که از نامگذاری ب ام و مشخص است با یک واحد لوکس متحرک روبرو هستیم که هر بیننده ای را غافلگیر خواهد کرد.

ب ام و در خبرهای مرتبط از واژه بوتیکی برای معرفی ویژگی های داخل کابین این محصول استفاده کرده که در توضیح آن باید گفت: هتل های بوتیکی به آن دسته از هتل‌ها گفته می‌شود که به خاطر خاص بودن سبک هنری و معماری خود شهره هستند. آن‌ها معمولاً کوچکتر از گرندهتل‌ها بوده و لوکس بودن هدف اصلی آن‌ها نیست! بلکه بواسطه ویژگی های خاص و کم نظیرشان تبدیل به جاذبه ای برای بازدید و اقامت می شوند.

 3.jpg

4.jpg

رنگ آبی بازهم در طراحی نمای بیرونی و داخل کابین این محصول نقش مهمی برعهده دارد. اتاق فاقد ستون وسط بوده و درب عقب در حالت خودکشی باز می شود که باز شدن همزمان درب جلو با آن فضایی گسترده برای ورود به کابین مقابل سرنشین قرار می دهد.

ب ام و با ارائه این هتل لوکس نشان داده که برای تجربه یک خودروی لوکس لزوما نباید انتظار یک لیموزین چند متری را داشت! بلکه در یک فضای محدود با استفاده از قوانین طراحی مینیمال نیز می توان به نتایج مطلوبی دست یافت.

6.jpg

5.jpgنظرات