1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی پرفروش ترین مدل‌های پورشه در آمریکا + جدول

معرفی پرفروش ترین مدل‌های پورشه در آمریکا + جدول

17 دی 1398
  • 0

مشتریان آمریکایی در سال ۲۰۱۹ تمایل بیشتری به خریداری پورشه کاین و تایکان از خود نشان داده‌اند.

پورشه که یکی از برندهای لوکس و محبوب خودروسازی در جهان محسوب می شود، یکی از زیرمجموعه های اصلی شرکت مادر فولکس واگن آلمان است که با عرضه محصولات و مدل های جدید و لوکس سعی داردنظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان و علاقمندانش را به خود جلب کند و بدین ترتیب در بسیاری از بازارهای جهانی در مناطق و قاره های مختلفی که طرفداران خودروهای لوکس و اسپرت بیشتری دارد، سهم قابل توجهی را به خود اختصاص دهد.

بر اساس تازه ترین آمار و گزارش های منتشر شده در وب سایت best-selling-cars، میزان فروش مدل و خودروهای مختلف توسعه داده شده توسط پورشه در سال ۲۰۱۹ میلادی در بازار ایالات متحده آمریکا که یکی از بزرگترین و مهم ترین بازارهای فروش خودرو در جهان به شمار می رود، منتشر شده که به شرح زیر است:

 426.jpg

طبق جدول بالا، این برند لوکس آلمانی موفق شده است در سال ۲۰۱۹ میلادی در مجموع ۶۱ هزار و ۵۶۸ دستگاه خودرو از مدل های مختلف روانه بازار ایالات متحده کند این در حالیست که این رقم در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۵۷ هزار و ۲۰۲ دستگاه بود.

از جمله مدل خودروهای فروخته شده در بازار ایالات متحده آمریکا می توان به پورشه ۹۱۱، پورشه ۷۱۸ باکستر، پورشه کاین، پورشه پانامرا، پورشه تایکان و پورشه ماکان اشاره کرد.

بر اساس اطلاعات مندرج در این جدول، به نظر می رسد که مشتریان آمریکایی در سال گذشته علاقه و تمایل بیشتری برای خریداری برخی مدل ها نظیر پورشه کاین و تایکان نسبت به سال قبل از آن داشته اند. در حالی که برخی دیگر از مدل ها نظیر پورشه ماکان، پانامرا، ۹۱۱ و ۷۱۸ باکستر در سال ۲۰۱۹ با افت میزان فروش در این بازار نسبت به سال ۲۰۱۸ مواجه شده اند.

پورشه کاین و تایکان که جزو مدل های پرفروش این برند لوکس آلمانی در امریکا هستند، در سال ۲۰۱۹ به ترتیب ۱۹ هزار و یک دستگاه و ۱۳۰ دستگاه فروخته اند این در حالیست که کاین در سال ۲۰۱۸، ۱۰ هزار و ۷۳۳ دستگاه فروخته بود.

منبع ایسنا


نظرات