1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. کراس‌اوور کاملاً جدید چانگان UNI-T، جذاب و چشمگیر معرفی شد + تصاویر

کراس‌اوور کاملاً جدید چانگان UNI-T، جذاب و چشمگیر معرفی شد + تصاویر

27 دی 1398
  • 0

چانگان اولین تصاویر رسمی از کراس‌اوور کامپکت کاملاً جدید خود بنام UNI-T را منتشر کرده است. به گفتهٔ چانگان، UNI نام سری محصولاتی خواهد بود که جهان را کشف کرده و منحصربه‌فرد بودن خود را حفظ خواهند کرد. UNI-T به‌عنوان اولین مدل از سری محصولات جدید چانگان، طراحی علمی تخیلی و پیشرویی دارد خصوصاً در جلوپنجره که طراحی بدون مرزی دارد. این جلوپنجره به‌تدریج از عنصر الماس شکلی در مرکز به طرفین حرکت کرده و سرانجام با چراغ‌های جلو ادغام می‌شود. این چراغ‌های دوبخشی S شکل به همراه خطوطی روی کاپوت، نمای کلی کاملاً منحصربه‌فردی به این کراس‌اوور جدید چینی بخشیده‌اند.

 Changan-UNI-T-2020-2.jpg

در پروفیل جانبی، خط سقف که بعد از عبور از ستون B شیب‌دار می‌شود همراه با خط کمر برجسته، نمای بسیار اسپرت و چشمگیری ایجاد کرده است. در همین حال، طرح دورنگ بدنه به همراه دستگیرهای مخفی درها و رینگ‌های چند پره، به شخصیت جوان‌پسند خودرو افزوده‌اند. در عقب UNI-T هم چراغ‌های چندضلعی باریکی دیده می‌شود که با جا پلاک ذوزنقه‌ای هماهنگی کاملی دارند. در همین حال، سر اگزوزهای بزرگ با شکلی جذاب که از دو طرف سپر بیرون آمده‌اند به همراه اسپویلری بزرگ با شکلی منحصربه‌فرد، شخصیت قدرتمند و اسپرتی به کراس‌اوور جدید چانگان بخشیده‌اند.

 Changan-UNI-T-2020-3.jpg

این ماشین 4,515 میلی‌متر طول، 1,870 میلی‌متر عرض و 1,870 میلی‌متر ارتفاع دارد و در سگمنت کراس‌اوورهای کامپکت قرار می‌گیرد. فاصلهٔ محوری UNI-T هم 2,710 میلی‌متر بوده و روی رینگ‌های 17 یا 19 اینچی قرار می‌گیرد. انتظار می‌رود در این کراس‌اوور از پیشرانه‌های جدید 1.5 لیتری توربو و 2 لیتری توربو سری Blue Whale چانگان استفاده شود. طبق گزارش‌های قبلی، چانگان UNI-T رسماً در نمایشگاه ژنو امسال رونمایی شده و تا پایان سال به بازار عرضه خواهد شد.

 changan-uni-t-17.jpg

changan-uni-t-14.jpg

منبع پدال


نظرات