1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. حضور کوئینگزگ با سرعت 500 کیلومتر بر ساعت در ژنو + عکس

حضور کوئینگزگ با سرعت 500 کیلومتر بر ساعت در ژنو + عکس

26 دی 1398
  • 0

بوگاتی اولین خودروسازی بود که با چیرون سوپر اسپرت 300+ که ماه گذشته معرفی شد وارد بخش سرعتی بالاتر از 300 مایل بر ساعت شد.

اگرچه مدل تولیدی این خودرو محدودیت سرعت 273 مایل بر ساعت (440 کیلومتر بر ساعت) را دارد اما مشتری می تواند از بوگاتی بخواهد این محدودیت را بردارد. علاوه بر این، مالکان این خودرو می توانند با مراجعه به Ehra-Lessien گروه فولکس واگن تلاش کنند تا به سرعت 304.77 مایل بر ساعت مشابه Andy Wallace در این پیست دست یابند.

علاوه بر Venom F5 هنسی و Tuatara متعلق به SSC North America، کوئینگزگ نیز تصمیم دارد با Jesko خود محدودیت سرعت 300 مایل بر ساعت را بشکند. زمانی که جایگزین Agera RS حدود یک سال قبل در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی شد، این برند ابرخودروی سوئدی به طور آشکار اعلام کرد که یک Jesko 300 با قابلیت سرعت 300 مایل بر ساعت (482.8 کیلومتر بر ساعت) عرضه خواهد شد.

در واقع، کوئینگزگ اطمینان دارد که Jesko می تواند حتی از این سرعت نیز فراتر رفته و رکورد Agera RS در پیست مسابقه را بشکند.

بر اساس اخبار جدید گفته می شود Jesko خیلی سریع تر خواهد بود چرا که کوئینگزگ روی نسخه ای کار می کند که از محدودیت سرعت بعدی یعنی 500 کیلومتر بر ساعت (310.6 مایل بر ساعت) فراتر خواهد رفت. البته مشخص نیست که روی همان Jesko 300 کار می شود و یا نسخه ای ممتازتر از آن ارائه خواهد شد.

به هر حال، کوئینگزگ در نمایشگاه خودروی ژنو مه مارس یک Mission 500 کانسپت را معرفی خواهد کرد تا نشان دهد مدل تولیدی این ابرخودرو می تواند به سرعت 500 کیلومتر بر ساعت برسد. در این خبر صراحتا اعلام نشد که این کانسپت مبتنی بر Jesko خواهد بود اما این امر منطقی خواهد بود چرا که Jesko جدیدترین مدل این خودروساز است.

koenigsegg-jesko-.jpg

 نظرات