1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی چری برای هفدهمین سال متوالی به عنوان بزرگ ترین صادر کننده خودروی سواری کشور چین

معرفی چری برای هفدهمین سال متوالی به عنوان بزرگ ترین صادر کننده خودروی سواری کشور چین

6 بهمن 1398
  • 1

کمپانی خودروسازی چری با انتشار آمار فروش خود در روزهای گذشته، به ارائه عملکرد خود در سال 2019 میلادی پرداخته است.


در سال 2019 میلادی، کمپانی خودروسازی چری موفق به فروش 745 هزار خودرو در طول یکسال گذشته شده است که نسبت به فروش 752 هزار دستگاهی خود در سال 2018 میلادی با کاهش فروش 0.9 درصدی مواجه شده است که چندان رقم چشمگیری نخواهد بود، اما با این وجود کمپانی خودروسازی چری با صادرات 96 هزار دستگاه از تولیدات سواری خود به کشورهای دیگر، موفق شده برای 17 سال متوالی رتبه نخست صادرات اتومبیل از کشور چین به سایر کشورهای جهان را به نام خود ثبت کند.


کمپانی خودروسازی چری به عنوان یک برند چینی، در حال حاضر تجارت خود را در بیشتر از 80 کشور و منطقه خارجی دنبال می کند و با صادرات بیشتر از 1.5 میلیون خودرو به سایر کشورهای جهان در طول سال های متوالی، به توسعه کافی دست پیدا کرده است.

این خودروساز چینی در سال 2018 میلادی موفق به صادرات 126 هزار و 993 دستگاه خودرو به کشورهای خارجی شده است، اما سال گذشته این میزان صادرات نزدیک به 24 درصد کاهش پیدا کرده و به محدوده 96 هزار دستگاهی در طول سال رسیده است، اما با این وجود باز کم شرکت خودروسازی چری موفق شده برای 17 سال پیاپی خود را به عنوان بزرگ ترین صادرکننده اتومبیل های سواری کشور چین معرفی کند.

3.jpgنظرات

  • مهدی مهدی (7 بهمن 1398 ساعت 00:50)

    از سال ۹۲ این خودروهارو رو سوار شدم . خودروهای بدی نیستن اما در حاضر به علت تحریم و غیره مدیران خودرو که از خو ماست با همکاری شرکت چری ، حسابی سوار******** . چه قیمت بالا و چه سودهای زیادی که داره میگیره....در صورت داشتن خودرو های با کیفیت و خدمات مناسب توسط سایپا یا ایران خودرو و سایر رقباء این شرکت دچار معضل بسیاری خواهد شد یا حداقل از زیاده خواهی هایش دست خواهد کشید.....