1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. نسل جدید هیوندای سانتافه شکار عکاسان شد

نسل جدید هیوندای سانتافه شکار عکاسان شد

6 بهمن 1398
  • 1

اکثر کارشناسان صنعت خودرو تحت تأثیر کابین راحت و تکنولوژی‌های نوین هیوندای پالیسید جدید قرار گرفته‌اند و حالا به نظر می‌رسد مدل ارزان‌تر سانتافه نیز برخی از ویژگی‌های کابین برادر بزرگ‌تر را در نسخه فیس لیفت قرض خواهد گرفت.

New-Hyundai-Sante-Fe-Spied-2-767x511.jpg

در تصاویری که از یک دستگاه سانتافه‌ی استتار شده منتشر شده است، شاهد کنسول مرکزی اصلاح شده و حذف دسته‌دنده سنتی مدل فعلی هستیم. این نوع طراحی در پالیسید باعث بازتر شدن فضای کنسول شده است. استفاده از تکنولوژی تعویض دنده با سیم در سانتافه یک تغییر قابل‌توجه نسبت به نسل کنونی و پیشین این خودرو محسوب می‌شود.

New-Hyundai-Sante-Fe-Spied-1-767x511.jpg

انتظار می‌رود سانتافه فیس لیفت بهبودهای قابل‌توجهی داشته باشد چراکه همین موضوع را در هیوندای آزرا (گرنجور) دیده‌ایم. این خودرو به حدی تغییرات طراحی داشت که برخی آن را یک نسل جدید می‌دانستند.

hyundai-santa-fe-hybrid-2.jpg

با توجه به اینکه سانتافه در سال 2019 فروش حدود 130 هزار دستگاهی در آمریکا داشته بنابراین هیوندای می‌خواهد از حفظ وضعیت رقابتی این شاسی‌بلند در بازار آمریکا مطمئن شود و خب استفاده از برخی ویژگی‌های پالیسید در آن منطقی به نظر می‌رسد. سال پیش بود که هیوندای تکنولوژی پایش نقاط کور پالیسید را به سانتافه اضافه کرده بود.

New-Hyundai-Sante-Fe-Spied-3-767x511.jpg

از جمله بهبودهای دیگر سانتافه فیس لیفت می‌توان به قوای محرکه هیبریدی اشاره کرد. البته اکثر این موارد در حد گمانه‌زنی می‌باشد.

Palisade-Interior-767x511.jpg

هنوز مشخص نیست که آیا سانتافه از قوای محرکه هیبریدی استفاده خواهد کرد یا پلاگین هیبریدی زیرا این خودروساز هم‌اکنون تنها آیونیک و سوناتای هیبریدی را در آمریکا عرضه می‌کند. سانتافه‌ی استتار شده همچنین فاصله بین محوری بیشتری داشته و به نظر می‌رسد جلوپنجره آن بزرگ‌تر از مدل فعلی است.

منبع پدال


نظرات

  • بابك بابك (7 بهمن 1398 ساعت 07:47)

    پرايد خودمون شيك تره