1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. انتشار طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو - بهمن 98 + جدول

انتشار طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو - بهمن 98 + جدول

8 بهمن 1398
  • 2

به اطلاع نمایندگان ایران خودرو می رساند شرایط تبدیل متمرکز ویژه تعهدات منقضی مطابق جدول پیوست اعلام می شود؛ لازم است نمایندگان محترم در خصوص اطلاع رسانی بـه مشـتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را مبذول فرمایند.

توضیحات بسیار مهم و ضروري :

1 .این بخشنامه جهت تبدیل خودروي قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزي شده است که از نوع پیش فروش بوده است که دعوتنامه آنها منقضی شده و موعد تحویل آنها بعد از اسفند ماه 97 می باشد. قیمت فروش تمام خودروهاي قید شده درمقصدتبدیل،براساس آخرین لیست قیمت مصوب جاري بوده و با دستور العمل هاي جاري قیمت گذاري تعیین می شود.

2 .در خصوص سایر مشتریانی که موعد تحویل آنها از ابتداي سال 97 تا قبل از اسفند 97 بوده است،تمامی شرایط اعلام شده مشابه شرایط جدول این بخشنامه می باشد. ولیکن با توجه به پراکندگی این دسته از مشتریان(از ابتداي 97 تا قبل از اسفند97 ) امکان اعلام برنامه فروش در بخشنامه بدلیل افزایش حجم برنامه فروش ها وجود نداشته است. لذا با اخذ درخواست کتبی و تکمیل فرم تبدیل، ادامه مراحل کار از جمله قیمت گذاري و تعیین مابه التفاوت با ارسال درخواست از سوي نمایندگی در محل این معاونت صورت میپذیرد و سایر مراحل کار در محل نمایندگی قابل اقدام خواهد بود. مجددا" تاکید می شود به هیچ عنوان امکان ارائه خدمت به طور مستقیم در محل معاونت بازاریابی و فروش با مراجعه مشتري امکان پذیرنخواهد بود.

3 .در صورتی که بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه تبدیل متمرکز و پیوسته ضروري تشخیص داده شود، با اطلاع رسانی از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها، اقدام لازم راسا" توسط معاونت بازاریابی و فروش صورت خواهد گرفت.

45.jpg

 نظرات

  • mustafa mustafa (9 بهمن 1398 ساعت 20:34)

    ******** |**************نمی تونستین ماشینو بدین پول گرفتین ازمون.ماکه به هیچ عنوان تبدیل نمیزنیم...

  • زهرارنجبرناصرابادی زهرارنجبرناصرابادی (8 بهمن 1398 ساعت 22:23)

    بهمن 96ایران خودروثبت نام کردم ازنوع محصولات باکدنمایندگی4013والان نزدیک ب دوسال است ک هیچ خبری ازتحویل ماشین نیست باهرجاتماس گرفتیم جواب درست نمیدن خواهش میکنم راهنمایی کنیدب ایرانخودرومرکزی زنگ میزنم میگه بایدب ایرانخودرک ثبت نام کردیدپیگیری کنیدمتاسفانه ایرانخودرک ثبت نام کردم جواب درست نمیده الان نزدیک دوسال هس ممنون میشم راهنمایی کنید