1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار خودرو
 4. ادامه افزایش قیمت خودرو صدای رئیسی را درآورد

ادامه افزایش قیمت خودرو صدای رئیسی را درآورد

23 بهمن 1398
 • 8

رئیس قوه قضائیه با انتقاد از گرانی قیمت خودروها در روزهای اخیر گفت: این موضوع به هیچ وجه پسندیده نیست زیرا مسئولان گفته بودند نظارت می‌کنیم تا قیمت‌ها افزایش نیابد.

رئیس قوه‌قضائیه در بخش دیگری از سخنانش، اجرای عدالت را از اهداف مهم حضرت امام (ره) و از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اجرای عدالت، قانون عادلانه و حاکمیت روح عدالت‎طلبی در مردان و زنان جامعه، خواست همه ملت است.

رئیس قوه‌قضائیه با بیان این‎که عدالت امری شنیدنی نیست، بلکه چشیدنی است، افزود: مردم باید احساس کنند عدالت کاملاً اجرا می‌شود و در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید هدف مهم اجرای عدالت، سرلوحه کار همه دستگاه‎های اداری به ویژه دستگاه قضایی قرار گیرد.

رئیسی با اشاره به گزارش‎هایی که درباره افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‎رسد، این مسأله را امری غیرقابل قبول دانست و خواستار نظارت همه‎جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان در این زمینه شد.

رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصاً در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.

منبع تسنیم


نظرات

 • ahmad ahmad (24 بهمن 1398 ساعت 19:34)

  1-اول سلطانهای خودرورابه اشد مجازات برسانیدتا مردم از دست اینها راحت شوند2-برای خانه واملاک وخودرودر سایتها طبق نظر کارشناسان بازه قیمت(کف وسقف قیمت)تعیین کنندخارج ازآن بازه اجازه ثبت آهی را ندهندازریاسیت محترم قوه قضائیه م خواهیم اینکار های حداقلی را برای جلوگیری از التهاب بازار انجام دهند.

 • علی علی (24 بهمن 1398 ساعت 16:36)

  لطفا فکری به حال و روز مردم بکنین. مردم بیچاره چه گناهی کردن اون خانواده بدبختی که ۱۰۰ میلیون با هزار بدبختی جمع و جور کرده بود به امید خرید خانه . قیمت ۳ برابر شد الان میشه فقط باهاش یه خونه رهن کنه. چرا باید قیمت ارز تقریبا ۴ برابر بشه مگه عامل خارجی باعث میشه همه چیز مگه دست خودتون نیست چرا فشار رو مردم میآرین. از ناله و نفرین مردم بترسین . به خدا دیگه خسته شدیم

 • بنده خدا بنده خدا (23 بهمن 1398 ساعت 21:52)

  ببین مافیای خودروسازان چقدر قوی است که با آنکه رئیسی شناخت کامل روی آنها دارد اما رسما جرات نمی کند مقابل آنها بایستد.یه جوری هم تذکر داد که جسارتی نکرده باشه.اجرای قانون مختص ملت است.

 • ahmad ahmad (23 بهمن 1398 ساعت 16:29)

  برای کنترل قیمت خودروواملاک بازه قیمتی(کف ق_سقف ق)تعیین کنندوخارج از آن محدوده اجازه ثبت آگهی را ندهند. ولی قیمتها را حذف نکنندچون حذف کردن قیمت به منزله بستن چشم وگوش فروشنده وخریدار است بازاربکلی راکت م شود.

 • سید جابر سید جابر (23 بهمن 1398 ساعت 16:12)

  عامل کلیه گرانی های خودرو نمایندگی های مجاز می باشند که بازار را به هم ریختند ولی متأسفانه کسی نیست که با نمایدگی ها برخورد کنند

 • عباس عباس (23 بهمن 1398 ساعت 11:52)

  با سلام در شیراز می گویند یک زن تمام خودروها را می فروشد و مردم عادی نمی توانند ثبت نام کنند و اختیار خرید و فروش به نمایندگی ها و نفوذی ها است یعنی ایران خودرو ماشین می فروشد نه به مردم بلکه به افراد خودش و همین باعث شده که مردم عادی مجبور باشند هر قیمتی که سوداگران خواستند را قبول کنند این کار باعث بی اعتمادی مردم عادی و همیشه در صحنه به مسئولین نظام شود

 • زهرا زهرا (23 بهمن 1398 ساعت 11:47)

  در شیراز قیمت خانه و زمین روزگار مردم را سیاه کرده فکری به حال سوداگران ملک در شیراز باشید ایها الناس

  ناشناس ناشناس (23 بهمن 1398 ساعت 15:43)

  خب برین شهرهای دیگه.تو شهرهای دیگه همه چی آرومه و اصلا" خبری از گرونی نیست.مجبورید تو شیراز موندید با اون همه گرونی؟