1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. ایران خودرو از مشتریان بدهكار خود برای تسویه حساب دعوت می کند

ایران خودرو از مشتریان بدهكار خود برای تسویه حساب دعوت می کند

ایران خودرو از مشتریان بدهكار خود برای تسویه حساب دعوت کرد
28 بهمن 1398
  • 0

شرکت ایران خودرو به منظور جلوگیری از انباشت بدهی مشتریان بدهكار، طرح تشویقی ویژه ای درخصوص كاهش سود و جرایم تاخیر به اجرا گذاشته است.

اجرای این طرح كه به مناسبت چهل و یكمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از روز 22 بهمن ماه كلید خورده تا 18 اسفندماه مصادف با ولادت امیرالمومنین علی (ع) ادامه خواهد داشت.

مشتریانی كه بدهی معوق و یا چك برگشتی دارند می توانند از کاهش 100 درصدی جریمه تاخیر و تا سقف حداکثر 50 درصد کاهش بهره دوران تاخیر بهره مند شوند.

در صورتی كه تسویه بدهی در محدوده زمانی اعلام شده انجام شود،‌ مشوق های یادشده به مشتریان تعلق خواهد گرفت. این طرح قابل تمدید نبوده و فقط یك بار به اجرا گذاشته می شود.

مشتریان برای بهره مندی از این طرح می توانند پس از ورود به سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir با نام كاربری اختصاصی خود، در بخش تسویه چك و جرایم، نسبت به تسویه مبالغ اقدام كرده و یا با مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو از روش استفاده از طرح آگاهی یابند.

لازم به ذكر است، مشتریان بدهكار و ضامنین صرفا در صورت تسویه كل بدهی، امكان ثبت نام در طرح های فروش و پیش فروش محصولات ایران خودرو را خواهند داشت.نظرات