1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. نعمت الله کاشانی : کاهش قیمت خودرو در بازار قطعی است

نعمت الله کاشانی : کاهش قیمت خودرو در بازار قطعی است

شک نکنید که کاهش قیمت خودرو در بازار قطعی است
8 اسفند 1398
 • 11

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو اعلام کرد: در آینده نزدیک قطعا قیمت خودرو در بازار کاهش خواهد یافت.

نعمت الله کاشانی نسب اظهار داشت: متاسفانه بازار خودرو ملتهب است اما هیچگونه خرید و فروشی در بازار صورت نمی گیرد زیرا خرید خودرو در توان کسی نیست.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو گفت: در حال حاضر مردم نگران هستند که اگر اقدام به خرید خودرو کنند قیمت ها نزولی شود و قطعا این اتفاق خواهد افتاد و صد در صد قیمت خودرو نزولی خواهد شد.

وی گفت: پس از افزایش نرخ دلار در مدت اخیر، نرخ دلار و دیگر ارزها در یکی دو روز گذشته شاهد افت بود، همین موضوع در کنار افزایش بیش از حد قیمت خودرو موجب خواهد شد که قیمت خودرو بالاخره روند نزولی به خود گیرد و امیدواریم این اتفاق پیش از آغاز سال 99 محقق شود.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو گفت: در حال حاضر قیمت خودرو به حدی بالا رفته که حتی دلالان نیز اقدام به خرید نمی کنند زیرا نگران ارزانی خودرو و زیان خود هستند و این رکود موجب شکستن قیمت ها در بازار خودرو خواهد شد.

کاشانی نسب گفت: تقریبا از یکی دو روز گذشته پس از آنکه قیمت خودرو به اوج رسید روند نزولی قیمت خودرو به صورت جزیی آغاز شده است.

وی گفت: در حال حاضر قیمت خودرو در سایت های اینترنتی درج نمی شود. عدم درج قیمت در سایت های اینترنتی موجب فروکش جنجال و تب و تاب بازار خودرو می شود. درج قیمت در سایت ها موجب ابراز قیمت های متفات و متناقض و سردرگمی مصرف کننده می شود اما در صورت عدم درج قیمت در سایت های اینترنتی مردم برای استعلام قیمت و خرید خودرو به فروشنده و مرجع اصلی مراجعه می کنند. به عبارتی عدم درج قیمت خودرو در سایت های اینترنتی در بهبود جو روانی بازار موثر است.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو در پایان گفت: امیدواریم ادامه رکود بازار موجب کاهش قیمت خودرو شود.نظرات

 • یweqw یweqw (9 اسفند 1398 ساعت 18:22)

  پس به امیدواری منتظر شویم.

 • مرمر مرمر (8 اسفند 1398 ساعت 21:18)

  سلام قطعیه کاهش قیمت!!!!
  چقدر ۱۰۰هزارتومان یا ۱میلیون
  افزایش قیمت ها ۱۲۰ برابر شده
  اگر حقوق همه مردم ایران هر قشری روزانه ۱۰۰درصد افزایش داشت هیچ کسی نمیگفت زیاده

 • علی علی (8 اسفند 1398 ساعت 19:44)

  شما نظرات مردم را هیچوقت بصورت واقعی در سایت نمی گذارید و از انتقاد گریزان هستید و این یعنی کوتاهی و ظلم به همه

 • علی علی (8 اسفند 1398 ساعت 19:42)

  واردات خودرو بایدآزادشود و دولت دست ازانحصارطلبی و نابودکردن صنعت غیررقابتی ومونتاژکاری خودرو بردارد و برای یکبار هم که شده به فکررفاه مصرف کنندگان خودرو باشدنمیشود که به بهانه اشتغال جزئی بارفاه و آسایش هشتاد میلیون ایرانی بازی کرد و قیمتهای نجومی خودروهای بی کیفیت را به مردم تحمیل کرد.ایرانخودرو و سایپا هیچگاه خودرا مقید و ملزم به ارتقا کیفیت نمیداند بلکه باوردارد که حتی اگه گاری و فرغون و لگن هم مونتاژکند هرگز دغدغه فروش و مشتری رانخواهدداشت و این یعنی انحصار ورانتخواری واجازه ندادن به خودروسازهای برتردنیا مثل ژاپن و آلمان و فرانسه و کره و آمریکا تامردم بتوانند خودروی به روز دنیارا سوارشوندچرا باید دستهای رانتخواران و کسانی که به صنعت عقب مانده خودرو درایران خیانت کرده و میکنند درکارباشد تا ایرانی تحقیر شود و دولت سهامدار و ذینفع خودرو شده و به هیچ خودروسازبرتردنیا فرصت ندهد.

 • علی علی (8 اسفند 1398 ساعت 19:06)

  آخه به نظرتون الان که قیمت‌ها بالارفتن وبا حذف قیمت‌ها ازسایتها. مرجع بنگاه‌ها هستند وفعلا این قیمت‌ها ملاکه. حاضرند قیمت‌ها روپایین بیارن

 • Majid Majid (8 اسفند 1398 ساعت 15:20)

  لطفآ فقط از سواری صحبت نکنید از کامیون وکشنده که قیمت بشکل نجومی وبی اختیار قیمت بالا رفت وهیچ رانندی نمی تواند حتا یه پیچ یک کامیون بخرد چه برسد خود کامیون خدا وکیلی فکری بکنیند به حال این رانندگان بعد بخت که بی سی سال است تو این بیابانها زحمت می کشند ( انشالاه هر عزیزی برای این قشر زحمتکش و مردم زحمت می کشد خدا به خود وخانواداش خیر بده انشاالاه)

 • حسین حسین (8 اسفند 1398 ساعت 15:14)

  بیست میلیون گرون میشه بعدش یک میلیون میاد پایین بهش میگن ارزونی و میکنن توبوق وکرنا...خودتی دلال ازخدابی خبر..امیدوارم کرونای حادبگیریدکه سیر نمی شید...

 • کرمعلی کرمعلی (8 اسفند 1398 ساعت 10:55)

  منظورش از پائین آمدن قیمت خودرو اینه که پراید ۷۰ میلیونی میشه ۶۹۹۹۹۰۰۰

 • ففه ففه (8 اسفند 1398 ساعت 10:35)

  بر منکرش لعنت البته اینم میگفتی که وقت گل نی

 • ایران ایران (8 اسفند 1398 ساعت 09:52)

  شتر در خواب بیند پنبه دانه

 • محمد محمد (8 اسفند 1398 ساعت 09:15)

  جالبه!
  اول می گه "قطعا قیمت خودرو در بازار کاهش خواهد یافت."
  بعدش می گه "امیدواریم ادامه رکود بازار موجب کاهش قیمت خودرو شود."