1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آغاز تولید پولستار 2 در چین با مدل 2020 + عکس

آغاز تولید پولستار 2 در چین با مدل 2020 + عکس

11 فروردین 1399
  • 0

تولید پولستار 2، فستبک عملکرد بالای برقی به طور رسمی در Luqiao چین آغاز شد.

جالب است که این خودرو اولین مدل برقی است که در این کارخانه که به Zhejiang Geely Holding تعلق دارد و توسط ولوو کارز استفاده می شود، به تولید می رسد. پولستار 2 اولین بار در فوریه 2019 معرفی شد و در 10 بازار جهانی از جمله اروپا، چین و آمریکای شمالی ارائه می شود. این خودرو در ابتدا با پیش پرداختی قابل پرداخت پیش فروش می شد در حالی که پیش فروش نهایی در هر بازار اکنون به طور متوالی آغاز می شود.

این فستبک عملکرد بالای تمام برقی از سیستم چهار چرخ فعال با قدرت 402 اسب بخار و گشتاور 660 نیوتون متر بهره می برد. موتور برقی این خودرو با باطری 78 کیلووات ساعت تغذیه می شود که طیف حرکتی 470 کیلومتر را فراهم می سازد. این خودروساز مدعی است پولستار 2 اولین خودروی دنیا است که دارای سیستم سرگرمی اطلاعاتی built-in اندرویدی با گوگل مپ، گوگل اسیستنت و گوگل پلی استور است.

Thomas Ingenlath، مدیرعامل پولستار اظهار داشت: "در حالی که دنیا با بحران کرونا درگیر است، ما تولید این خودرو را در شرایط بحرانی آغاز کردیم و تمرکز اصلی ما سلامتی و ایمنی مردم است. این یک موفقیت بزرگ و نتیجه تلاش های بی وقفه کارکنان ما در کارخانه و تیم تضمین کننده زنجیزه تامین است. من احترام و تشکر زیادی برای تمام تیم قائل هستم."

تحویل این خودرو به مشتریان از تابستان 2020 آغاز می شود.نظرات