1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. درز اطلاعاتی از بیوک انکور GX مدل 2021 + عکس

درز اطلاعاتی از بیوک انکور GX مدل 2021 + عکس

14 فروردین 1399
  • 0

تنها چند ماه پس از رونمایی رسمی در آمریکای شمالی و تنها چند هفته پس از عرضه بیوک انکور GX 2020 در نمایندگی های فروش برخی کشورها، اکنون لیستی از به روز رسانی های شایعه شده برای مدل 2021 این خودرو منتشر شده است.

جنرال موتورز در افزوده ویژگی هایی جذاب به جدیدترین CUV بیوک سریع بوده اما باید تا زمان اعلام رسمی آن ها و دیدن تفاوت های ایجاد شده تا اواخر سال جاری صبر کرد. بیوک انکور GX برای مدل 2021 به روز رسانی هایی در کابین و بدنه خواهد داشت تا بتواند مشتریان بیش تری را به مدرن ترین کراس اوور بیوک جذب کند.

 2020-Buick-Encore-(3).jpg

به گفته برخی منابع، بیوک انکور GX مدل 2021 با قسمت های جلو و عقب اصلاح شده ارائه خواهد شد. در کابین این خودرو به جای کابل های USB قابلیت بی سیم اپل کارپلی و اندروید اتو و هم چنین رادوی ماهواره ای SiriusXM برای تمام مدل ها ارائه می شود. با نزدیک شدن به سال 2021 اطلاعات بیش تری در مورد این خودرو به دست خواهد آمد اما اطلاعات درز کرده کنونی نیز کافی هستند و نشان از برخی به روز رسانی های ارتباطی در این خودرو دارند. در مورد ظاهر جدید این خودرو باید منتظر بود و دید بیوک چه چیزی در راه دارد.

مدل پایه بیوک انکور GX مدل 2020 که اکنون در نمایندگی های فروش است با قیمت 25095 دلار به فروش می رسد و به موتور 1.2 لیتری توربوشارژ بنزینی سه سیلندر و گیربکس CVT مجهز است. با افزایش قیمت 2 هزار دلاری، این خودرو به سیستم چهار چرخ فعال مجهز می شود.

 

 نظرات