1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. تغییر لوگوهای3 خودروساز بزرگ آلمانی به خاطر کرونا

تغییر لوگوهای3 خودروساز بزرگ آلمانی به خاطر کرونا

19 فروردین 1399
  • 0

3 شرکت خودروسازی آلمان یعنی آئودی، مرسدس‌-بنز و فولکس‌واگن با پیوستن به کارزار تشویق مردم به رعایت فاصله اجتماعی و ماندن در خانه، به طور موقت نشان‌های تجاری خود را تغییر دادند.

این 3 شرکت در لوگوهای جدید خود سعی کرده‌اند که با ایجاد فواصل میان حروف و نمادهای موجود، لزوم رعایت فاصله اجتماعی را در دوران شیوع ویروس کرونا یادآوری کنند. این نشان‌های تجاری جدید همراه با ویدئوهای تبلیغاتی حاوی شعار «در خانه بمانید» منتشر شده است.

1.jpg

آئودی با انتشار ویدئویی کوتاه با جدا کردن چهار دایره در هم تنیده موجود در نشان تجاری خود از مردم خواست تا ضمن مراقبت از یکدیگر و افزایش همبستگی عمومی، فاصله خود را از یکدیگر حفظ کنند.

فولکس واگن نیز با جدا‌سازی بیشتر حروف وی و دبلیوی موجود در نشان تجاری خود با انتشار ویدئویی که بسته شدن درب پارکینگ منزلی را نشان می‌دهد، مردم را به ماندن در خانه دعوت کرد.

مرسدس بنز هم ستاره داخل دایره نشان تجاری خود را به عنوان نماد احترام به قانون فاصله اجتماعی، کوچک‌تر کرده و در ویدئوی تبلیغاتی خود با تشویق مردم به در خانه ماندن از نیروهای درمانی، پلیس و تمام کارکنانی که در ایام قرنطینه ناگزیر به فعالیت مداوم هستند، تشکر کرده است.

2.jpg

تا کنون بیش از ۹۷ هزار نفر در آلمان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از میان آنها ۱۴۷۹ تن جان باخته‌اند. دولت این کشور برای مهار شیوع ویروس کرونا قوانین فاصله‌گذاری اجتماعی و قرنطینه را به اجرا گذاشته است.نظرات