1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. فروش نیسان راگ(ایکس تریل) جدید در پاییز سال 2020 + عکس

فروش نیسان راگ(ایکس تریل) جدید در پاییز سال 2020 + عکس

23 فروردین 1399
  • 0

نیسان اکنون در شرایط بدی قرار دارد.

فروش این خودروساز از سال 2018 تا 2019 حدود 15 درصد کاهش داشته اگرچه نیسان راگ همچنان توانسته در میان 10 خودروی پرفروش آمریکا در سال 2019 قرار بگیرد.

nissan-rogue-.jpg

داستان کارلوس گون نیز برای این خودروساز مشکل ساز بوده است. راگ کراس اووری حیاتی برای نیسان است اگرچه کمی قدیمی شده است. نسل کنونی راگ در سال 2014 رونمایی شده بود. این خودروساز اکنون روی جایگزین این خودرو کار می کند که علیرغم شیوع ویروس کرونا از اواخر سال جاری به فروش خواهد رفت.

ویروس کرونا نیسان و دیگر خودروسازان را مجبور کرده کارخانه های خود در سراسر دنیا را متوقف کنند تا به پیشگیری از شیوع این بیماری کمک کنند. بنابراین، کارخانه Smyrna نیسان در تنسی که قرار بود راگ جدید را بسازد نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است. گفته می شود تعطیلی این کارخانه بر عرضه راگ در نمایندگی های فروش که برای پاییز امسال برنامه ریزی شده است تاثیری نخواهد داشت.

2020_Nissan_Rogue_Sport__2_.jpg

گفته می شود اکنون زمانی نیست که نیسان در عرضه یک مدل محبوب تاخیر کند مخصوصا که رقبای آن به به روز رسانی مدل های کنونی و عرضه مدل های جدید ادامه می دهند. شایعه شده است که راگ جدید شکلی جذاب تر از مدل قبلی خود داشته و از کابینی نسبتا اصلاح شده بهره خواهد برد.

نیرومحرکه نسل بعدی راگ یک راز باقی مانده است. راگ کنونی از موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر با قدرت 170 اسب بخار و گیربکس CVT بهره می برد.

next-gen-nissan-rogue-spy-shots.jpgنظرات