1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. قیمت های جدید خودرو در بازار طی روزهای آینده اعلام می شوند

قیمت های جدید خودرو در بازار طی روزهای آینده اعلام می شوند

30 فروردین 1399
  • 1

به اعتقاد فروشندگان خودرو با آغاز فعالیت ها باید چند روز منتظر ماند تا قیمت های جدید خودرو در بازار اعلام شود.

از نیمه اسفند ماه سال گذشته که کشور با شیوع ویروس کرونا روبه رو شد اکثر بازارهای داخلی نیمه تعطیل شدند از آن جمله می توان به بازار خرید و فروش خودرو اشاره کرد که با تشدید شیوع بیماری تصمیم به تعطیلی آن کشیده شد.

البته در طول دو هفته اخیر که بازار خودرو به کل تعطیل بود ارائه برخی از اخبار نادرست از تغییر قیمتها باعث شده تا نقل قول هایی مبنی بر قیمت 70 تا 75 میلیون تومانی پراید مطرح شود اما باید پرسید در شرایطی که بازار تعطیل است این قیمت ها از کدام معاملات صوری اعلام شده است.

به هر حال از فردا 30 فروردین قرار است با ثبت واحدهای صنفی فروش در سامانه پروتکل بهداشتی فعالیت ها آغاز شود که از آن جمله باید به نمایشگاه داران خودرو اشاره کرد.

به اعتقاد فروشندگان خودرو با آغاز فعالیت ها باید چند روز منتظر ماند تا قیمت های جدید خودرو در بازار اعلام شود. اما به نظر می رسد به دلیل رکود خرید و فروش همچنان قیمت ها نزولی بوده و خبری از افزایش قیمت نباشد. البته هنوز مراکز تعویض پلاک تعطیل بوده و همین امر روند تحویل خودرو از سوی خودروسازان به مشتریان را با کندی همراه ساخته است.

 

منبع تسنیم


نظرات

  • rkb rkb (31 فروردین 1399 ساعت 09:08)

    به امید خدا باتوجه به تحریم ناخواسته ای که برای خرید خودرو ایجاد شده (ویروس کروناز) به زودی شاهد نابودی مافیای خودرو خوهیم بود.