1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. آیا سومین نسل ام وی ام 315 به بازار ایران می‌آید؟

آیا سومین نسل ام وی ام 315 به بازار ایران می‌آید؟

31 فروردین 1399
  • 0

ام وی ام 315 به عنوان یک هاچ بک موفق و شناخته شده در بازار ایران شناخته می‌شود و تاکنون بازخورد مناسبی در بازار داشته است.

به تازگی شرکت مدیران خودرو اعلام کرده است که سومین فیس لیفت این خودرو به زودی وارد بازار خواهد شد ، همواره طراحی خودروی 315 جذاب و زیبا بوده است ، اما متناسب با نیاز روز بازار، شرکت مدیران خودرو مدل به روز شده این خودرو را به بازار عرضه خواهد کرد.

1.jpg

در مدل جدید قسمت جلو و طراحی بیرونی خودرو تغییراتی داشته که با حفظ عناصر و المان های عناصر فعلی بر طبق استانداردهای روز بوده و مشابه نمونه های روز اروپایی است. اما در بخش داخلی خودرو به طور کلی تغییر کرده و داشبورد کاملا مشابه مدل جذاب ایکس 22 است.

در مجموع خودرو جذاب تر شده که حثی مثبت را القاء می کند . همچنین خودرو به لحاظ ایمنی ارتقا یافته و مجهز به سیستم ایی اس پی ( کنترل پایداری الکترونیکی ) است که در مقایسه با رقبا هم سطح کاملا خاص بوده و به خودروهای مشابه وارداتی نزدیک است.

همچنین مدل جدید 315 با گیربکس اتومات عرضه می شود که بسیار مورد تقاضای بازار بوده با این حساب این خودرو موفقیت مدل های قبلی 315 را تکرار خواهد کرد و به زودی شرکت مدیران خودرو اطلاعات جامع و کامل تری را راجبع این خودرو منتشر خواهد کرد.

 نظرات