1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. مشخص شدن سهمیه سوخت جانبازان

مشخص شدن سهمیه سوخت جانبازان

6 اردیبهشت 1399
  • 1

کرامت ویس‌کرمی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اختصاص سهمیه بنزین به جانبازان گفت: طبق مصوبه هیئت وزیران روز گذشته اطلاعات ۴۳ هزار نفر از ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارسال شد که طبق آمادگی زیرساخت‌های سامانه هوشمند سوخت، این تغییرات از امروز در سامانه اعمال و هم‌اکنون همه سهمیه سوخت ترمیمی از طریق اعتباری در کارت‌های بانکی این افراد اعمال شده است.

او ادامه داد: این دسته از افراد می‌توانند در جایگاه‌های عرضه سوخت از طریق کارت‌های بانکی نسبت به خرید سوخت اقدام کنند. طبق مصوبه اعلام شده سقف سهمیه سوخت جانبازان روزانه ۲۰۰ هزار لیتر خواهد بود و افزون بر آن امکان دارد طبق فهرست‌های دریافتی از بنیاد شهید و امور ایثارگران به تعداد این افراد باز هم افزوده می‌شود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران بیان کرد: در گذشته پلاک جانبازان به گونه‌ای دیگر بود، ولی این تعدیل سهمیه در شرایطی انجام شده است که دیگر همچون گذشته نیازی به تعویض پلاک خودرو و تغییر آن به پلاک معلولان و جانبازان نیست.

ویس کرمی گفت: شرکت پخش فرآورد‌های نفتی سهمیه سوخت خودرو‌های سواری دارای پلاک معلولان و جانبازان را ۴۰ لیتر افزایش داده بود.نظرات

  • بینام بینام (8 اردیبهشت 1399 ساعت 06:53)

    بقیه آدم نیسن؟