1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. ۱۲ پروژه برای کاهش قیمت تمام شده محصول در ایران خودرو اجرا می شود

۱۲ پروژه برای کاهش قیمت تمام شده محصول در ایران خودرو اجرا می شود

18 اردیبهشت 1399
 • 7

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از سیاست نهضت کاهش قیمت تمام شده محصول در سال جهش تولید در این خودروساز خبر داد و گفت: ۱۲پروژه برای این امر تدوین و اجرایی می شود.

فرشاد مقیمی در جلسه تودیع و معارفه قائم مقام مالی و اقتصادی ایران خودرو افزود: وظیفه و رسالت ایران خودرو تامین نیاز بازار و مشتریان با قیمت معقول و منطقی است، کاهش بهای تمام شده محصول و افزایش عرضه به بازار، ابزارهای تحت اختیار ایران خودرو برای ایجاد تعادل در بازار خودرو است.

وی از ابلاغ سیاست نهضت کاهش قیمت تمام شده در ایران خودرو خبر داد و گفت: بخش هایی مانند لجستیک و خرید که نقش قابل توجه و مهمی در کاهش قیمت تمام شده محصول دارند را شناسایی کرده ایم و با تعریف پروژه به دنبال کاهش هزینه در آن هستیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: برای اجرای سیاست نهضت کاهش قیمت تمام شده محصول 12پروژه تدوین که شش پروژه در سایکو وشش پروژه دیگر در ایران خودرو عملیاتی می شود .

مقیمی خاطر نشان کرد: نتایج این اقدامات را می توانیم در صورت‌های مالی امسال شاهد باشیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بر تامین منابع مالی نوین و ارزان قیمت تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: جریان نقدینگی مستمر برای تولید پایدار در سال جهش تولید صورت گیرد.

مقیمی از مهم‌ترین اقدامات این خودروساز در سال گذشته را خروج از ماده 141، شفاف سازی فعالیت ها در زنجیره تامین، عدالت در پرداخت ها به قطعه سازان و افزایش شمارگان تولید همگام با ارتقای سطح کیفی محصولات عنوان کرد و اظهار داشت: 500 میلیارد تومان در سال گذشته ازسهام شرکت های غیر استراتژیک واگذارشده که در سال جاری باید با جدیت این امر دنبال شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد: تامین ارز مورد نیاز تولید از محل ارز حاصل از صادرات در دستور کار حوزه مالی و اقتصادی ایران خودرو قرار گیرد.

منبع تسنیم


نظرات

 • محمد محمد (20 اردیبهشت 1399 ساعت 07:34)

  اول خودرو هاتو سر موعد تحویل بده بعد برو سراغ شیرین کاریهای دیگه

 • وحید وحید (20 اردیبهشت 1399 ساعت 02:16)

  چند بار خوندم اینقدر با اصطلاحات نوشتین اصلا نفهمیدم که بلخره میخواد خوب بشه یابدتر

 • خلیل خلیل (19 اردیبهشت 1399 ساعت 00:11)

  تو را به قرآن به هرکی که میپرستین به این ملت بدبخت بخت برگشته رحم بکنین آخه بااین قیمتا مگه میشه ماشین خرید اضافه حقوق 15 درصد افزایش هزینه‌های زندگی 100 درصد کجای دنیا همچین چیزی وجود داره

 • علی علی (18 اردیبهشت 1399 ساعت 21:36)

  چرا ایقدر قیمت ها بالا هست چرا نظارتی نیست این دلال ها دارن چیکار میکنن با بازار ایران خدایا

 • مسعود مسعود (18 اردیبهشت 1399 ساعت 15:03)

  نتیجه مدیریت جنابعالی در بازار خودرو معلومه
  بیشتر انتظار نداریم

 • مجید مجید (18 اردیبهشت 1399 ساعت 12:54)

  باشه تو راس میگی...

 • مهیار مهیار (18 اردیبهشت 1399 ساعت 12:06)

  هر وقت مسوولین از ارزون شدن خودرو صحبت کردن صددرصد خودرو گرون شده
  دیگه حنای شما رنگی نداره