1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. تعیین فرمول جدید فروش فوری خودرو در کشور

تعیین فرمول جدید فروش فوری خودرو در کشور

27 اردیبهشت 1399
  • 1

رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از فرمول جدید فروش فوری خودرو‌ها پس از ثبت نام در سایت خبر داد.

تابش با بیان این مطلب گفت: خوشبختانه شیب کاهشی در بازار خودرو که کالایی مصرفی محسوب می‌شود مشهود است. سازمان حمایت در چهار بُعد قیمت گذاری خودرو را بررسی کرده و می‌کند.

تابش افزود: نظارت بر سیاست‌های عرضه و تقاضا و قیمت گذاری ادامه خواهد داشت، به سازمان‌های صمت اعلام کردیم نگهداری کالا منوط به ثبت در سامانه انبار‌ها باشد در غیر این صورت این نگهداری در انبار احتکار است.

این مقام مسئول گفت: مردم در صورت مشاهده انبار نگهداری خودرو صفر به شماره ۱۴۱ اعلام کنند. انباردار و نگهدارنده خودرو‌های صفر به صورت غیر قانونی هر دو مجرم هستند.

تابش با اشاره سیاست‌های عرضه گفت: استفاده از کد ملی از جمله محدودیت هاست که با چند لینک بررسی می‌شود و تنها با کد ملی ثبت نام انجام نمی‌شود. بلکه داشتن گواهی نامه و عدم خرید محصول از خودروسازی‌ها طی ۳۶ ماه گذشته از جمله شروط است. ضمن اینکه این خودرو مدتی حق فروش نداشته و در رهن است.

او گفت: اگر خریدار تا ۳ ماه خودرو صفر را به گارانتی معرفی نکند، گارانتی خودرو از بین خواهد رفت.

تابش اشاره کرد: در سیاستی که کمیته خودرو اعلام کرد محدودیت ثبت نامی وجود ندارد و قبل از بازگشایی سایت فرصتی برای ثبت نام و دریافت کد رهگیری خواهیم داد.

رئیس سازمان حمایت گفت: برای فروش فوق العاده یک هفته وقت گذاشته ایم و محدودیتی نداریم. قرعه کشی صورت می‌گیرد و اسامی اعلام و ظرف ۴۸ ساعت رقم تکمیلی واریز می‌شود.

وی گفت: در فروش‌های مشارکتی و پیش فروش محدودیت ثبت نام نداریم.نظرات

  • ایرانی ایرانی (28 اردیبهشت 1399 ساعت 09:44)

    کلاهبرداری به روش مدرن ؛ گارانتی از بین خواهد رفت !!
    البته تو ایران گارانتی اصلا" معنی نداره باشه نباشه اتفاقی نمیفته