1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. اتحادیه فروشندگان خودرو : فروش خودرو در بازار با سود بالای 10 درصد ممنوع است

اتحادیه فروشندگان خودرو : فروش خودرو در بازار با سود بالای 10 درصد ممنوع است

27 اردیبهشت 1399
  • 2

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: محتکران خودرو با تحریک بازار و شایعه سازی برای افزایش 50 تا 60 درصدی قیمت این کالا به دنبال گران شدن قیمت خودرو بودند که تلاش آن‌ها بی نتیجه ماند.

سعید موتمنی با اشاره به اینکه ورود شورای رقابت به بازار خودرو گامی مثبت در ساماندهی این بازار بوده است، افزود: تلاش انبارکنندگان خودرو با شایعه سازی برای افزایش قیمت این کالا در بازار بی نتیجه ماند.

وی با بیان اینکه قیمت‌های تعیین شده از سوی شورای رقابت واقعی است، گفت: تعیین سود 10 درصدی گام موثری در ساماندهی بازار خودرو است اگر این موضوع در سال‌های گذشته اتفاق می‌افتاد امروز شاهد نابسامانی بازار نبودیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو ادامه داد: از این پس، فروشندگان خودرو این کالا را با قیمت درج شده در فاکتور و 10 درصد سود می‌توانند در بازار عرضه کنند این رویه تقاضای کاذب را در بازار از بین می‌برد، زیرا متقاضیان برای دریافت سود 100 درصدی برای دریافت خودرو ثبت نام می‌کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با اشاره به تاثیر قیمت خودرو‌های داخلی بر قیمت خودرو‌های خارجی، گفت: اگر قیمت خودرو‌های داخلی ثبات داشته باشد مابقی خودرو‌ها نیز تغییری نخواهند کرد.نظرات

  • خریدار خریدار (27 خرداد 1399 ساعت 09:45)

    با همین حرفهای مفت وبی رگ وریشه فروشندگان خودرو نمیفروشند وحتی نمایشگاهها هم از این وضع ناراضی اند خرج وهزینه خود ومالیات واجاره مغازه را دران مانده اند زهی تاسف ازاین مسئولین فرمایشی ونادان که با این مهملاتشان کام مردم را تلخ کردند

  • یالان دنیا یالان دنیا (28 اردیبهشت 1399 ساعت 09:50)

    آقازاده ها خودروهایی که انبار کرده بودن با سودهای نجومی فروختن و تمام کردن. حالا وقت سروسامان دادن به بازار خودرو رسیده.