1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. مقیمی: ۱۰ هزار محصول ایران خودروآماده تحویل/روند کاهشی قیمت خودرو در بازار ادامه دارد

مقیمی: ۱۰ هزار محصول ایران خودروآماده تحویل/روند کاهشی قیمت خودرو در بازار ادامه دارد

28 اردیبهشت 1399
 • 10

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از ابتدای سال و تولید روزانه بیش از دوهزار دستگاه از محصولات ایران خودرو، قیمت های بازار در چند روز اخیر کاهش چشمگیری یافته و با ادامه تولید و عرضه، این روند همچنان تداوم خواهد یافت.

فرشاد مقیمی ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام علی (ع) و شب های قدر با بیان این که در سال جهش تولید تمام اقدامات لازم برای تحقق این موضوع انجام شده است، از تولید 56 هزار و 931 دستگاه خودرو تا روز 26 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: عزم مجموعه ایران خودرو در مسیر برنامه ریزی برای تحقق هدف تولید 500 هزار دستگاه خودرو در سال جاری قرار دارد.

وی افزود: تا روز 26 اردیبهشت ماه افزایش 6 درصدی در تعداد تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته ایم.

مقیمی از اجرای بسته ویژه عرضه خودرو به بازار مطابق با اهداف و سیاست های وزارت صمت خبر داد و گفت: با اجرای این بسته، علاوه بر این که امکان فعالیت سودجویان به حداقل خواهد رسید، مشتریان نیز با اطمینان خاطر از قیمت اقدام به خرید خودرو خواهند کرد.

وی از اجرای فروش فوق العاده محصولات در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: تمام ساز و کارهای لازم برای اجرای آن فراهم می‌شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اضافه کرد: با دریافت مجوز شماره گذاری محصولات و تحویل 10 هزار دستگاه خودرو آماده تحویل در روزهای آینده، روند عرضه با شتاب بیشتری ادامه خواهد داشت و همین امر کاهش بیشتر قیمت خودرو در بازار را به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: ایران خودرو مصمم است تا همراه با سیاست های وزارت صمت و دستگاه ها و نهادهای ذیربط، تمامی تلاش خود را برای مدیریت بازار و ایجاد توازن در عرضه و تقاضا به کار بندد.

منبع تسنیم


نظرات

 • bina bina (29 اردیبهشت 1399 ساعت 15:18)

  همش میگین دارین خب بدین توی بازار که اینقدر ماشین گران نشه و پلیس اقتصادی هم دست این دلالان نامرد حرام خور را از بازار مسکن و خود رو کوتاه کند شما مقصرین در گرانی بازار البته مردم هم مقصرن که تااعلام ثبت نام می کنید میان اسم مینویسن امیدوارم دست واسطههای این وسط برای همیشه کوتاه شود و مردم بخودشون و همه بهم رحم داشته باشیم این نان خوردن ندارد!

 • بی نام بی نام (29 اردیبهشت 1399 ساعت 10:16)

  خوب ملتو گذاشتین سرکار

 • احمد احمد (29 اردیبهشت 1399 ساعت 03:44)

  لطفا این قدر دروغ نگویید اعتماد مردم به مسولان کشور کامل ازبین بردید اول به تعهدات معوق خود عمل کنید بعد فکر دروغ های دیگری بابت ثبت نام هاي جدیدتان باشید شرم و حیا هم چیز خوبی است

 • ایرانی ایرانی (28 اردیبهشت 1399 ساعت 18:27)

  کلاه بردار ها ..... واردات و بستین ، ارز و 5 برابر کردین و خودرو آشغال تولیدی رو هم نمی دین تا دلال های خودتون هر بلایی دوست دارن سر مردم بیارن . بعد با افتخار از مدیریت و ... صحبت میکنن ..... این سیاه بازیها رو برای خانواده خودتون در بیارید ..

 • طاهر طاهر (28 اردیبهشت 1399 ساعت 14:47)

  تو این صنعت خودرو آدم سالم به ندرت پیدا میشه ، اونایی که داخل هستند حرف منو خوب می فهمند.

 • حسین حسین (28 اردیبهشت 1399 ساعت 14:02)

  تعهدات قبلی رو تحویل مردم که در انتظار هستند بدید
  بعد به فرمایشات خود برسید

  رسول۵۴ رسول۵۴ (28 اردیبهشت 1399 ساعت 19:54)

  موافقم اول بدقولی هایی که کردین رو تحویل بدین
  بعد دوباره پول بگیرین و بد قولی کنین

 • علیزاده علیزاده (28 اردیبهشت 1399 ساعت 12:40)

  این خود ها را هرگز با وجود دلالها بدست مردم نخواهد رسید

 • ایرانی ایرانی (28 اردیبهشت 1399 ساعت 09:38)

  حرف مفت میزنن > ثبت نامی های مردم رو بدین بقیه پیش کش
  البته ماشین نصفه و نیمه تحویل مردم دادن هنر نیستا ....

  ایرانی۲ ایرانی۲ (28 اردیبهشت 1399 ساعت 21:28)

  درود به سخنان متین و بحق شما