1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. چهارشنبه، آغاز فروش فوق‌العاده 4 محصول ایران خودرو

چهارشنبه، آغاز فروش فوق‌العاده 4 محصول ایران خودرو

3 خرداد 1399
 • 4

نخستین پیش فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو براساس ضوابط جدید فروش خودرو از روز چهارشنبه هفتم خردادماه آغاز می شود.

به منظور افزایش عرضه کارخانه ای خودرو به بازار، نخستین فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از چهارشنبه هفتم خردادماه آغاز می شود.

برمبنای این گزارش، طرح فروش فوق العاده محصولات پرتیراژ ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، کنترل بازار و حذف سوداگری و عرضه عادلانه خودرو با موعد تحویل حداکثر سه ماه به اجرا گذاشته می شود.

این طرح از روز چهارشنبه این هفته آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. با پایان مهلت یک هفته ای و ثبت نام تمامی متقاضیان، با استفاده از سازو کار قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی، ثبت نام کنندگان نهایی مشخص خواهند شد.

طبق تصمیمات اتخاذ شده، پس از گذشت 72 ساعت از اتمام دوره زمانی ثبت نام فهرست اسامی انتخاب شدگان از سایت ایران خودرو و همچنین ارسال پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.

مشتریان انتخاب شده ملزم خواهند بود تا ظرف مدت 48 ساعت اقدام به تکمیل وجه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو کنند. وجوه متقاضیانی که جزو ثبت نام کنندگان نهایی نیستند نیز ظرف مدت 7 روز عودت خواهد شد. تحویل خودرو نیز تا حداکثر سه ماه از زمان تکمیل وجه انجام خواهد شد.

این گزارش می افزاید، در برنامه فروش فوق العاده ایران خودرو به منظور حذف واسطه گران و سودجویان در فرآیند فروش، محدودیت هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر شماره ملی، عدم خرید خودرو در 36 ماه اخیر از ایران خودرو و سایپا، دارا بودن سن حداقل 18 سال و ارایه گواهینامه رانندگی لحاظ خواهد شد.

از سوی دیگر به منظور حذف دلالان از فرآیند فروش، هیچ گونه سود مشارکتی به وجوه پرداختی تعلق نخواهد گرفت و در صورت عدم مراجعه مشتری به نمایندگی پس از گذشت سه ماه از تحویل، گارانتی خودرو ابطال خواهد شد. در رهن بودن سند خودرو به مدت یک سال از مصوبات فروش فوق العاده است.

پیش ثبت نام از روز یکشنبه 4 خرداد آغاز می شود و ضروری است متقاضیان قبل از ورود به سایت فروش ایران خودرو در روز چهارشنبه هفتم خردادماه، دارای کد کاربری و رمز عبور باشندنظرات

 • علی علی (4 خرداد 1399 ساعت 18:00)

  سلام .
  من یک سئوال ساده دارم . اون سئوال اینه !
  ایرانخودرو اگر خودرو جهت واگزاری به مشتریان داره ، پس چرا به تعهدات عقب افتده اش عمل نمی کنه ؟

 • مجید مجید (3 خرداد 1399 ساعت 19:28)

  بالاخره ما نفهمیدیم. پلاک جاری داشته باشی میتونی ثبت نام کنی یا خیر؟ بعضی سایتا نوشته میشه بعضیا نوشته نمیشه. من یه وانت قراضه دارم مال زمان مصدقه. میتونم یا نمیتونم.؟

 • علی علی (3 خرداد 1399 ساعت 07:37)

  احتمالش خیلی کمه به کسی با این قیمت ماشین بدن فقط میخوان پول مردم جمع کنن و بعد بگن شما تو قرعه کشی برنده نشدی و اگه میخوای میتونی تو طرح ثبت نام برای سال بعد نام نویسی کنی.

  حسین حسین (3 خرداد 1399 ساعت 10:51)

  خدا خیرت بده جان مطلب را گفتی