1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. اعلام طرح تبدیل قراردادهای هاوال H2 به خودرو مزدا3 - خرداد 99

اعلام طرح تبدیل قراردادهای هاوال H2 به خودرو مزدا3 - خرداد 99

4 خرداد 1399
  • 1

بهمن موتور طرح تبدیل خودروی هاوال H2 به سایر محصولات را تا تاریخ 99/03/31 تمدید کرد.

در پی بد عهدی شرکای تجاری و عدم ادامه تولید خودروی هاوال H2 به واسطه ی شرایط تحریم های ظالمانه، شرکت بهمن موتور طی طرح های متفاوت اقدام به ارائه خودروی جایگزین کرده است.

با توجه به درخواست مجدد مشتریان و عدم امکان ارائه خودرو هاوال به دلیل قطع همکاری شریک تجاری در تامین قطعات، شرایط تبدیل تعهدات هاوال به سایر خودروها در اطلاعیه ای از سوی شرکت بهمن موتور صادر و اعلام شده است:

شرایط این بخشنامه صرفا به دلیل بروز محدودیت های تولید این محصول تعریف شده و بنا به اختیار و درخواست مشتریان قابل اقدام است. لذا مشتریان گروه بهمن جهت تبدیل خودروی هاوال H2 می توانند علاوه بر نمایندگی های محل ثبت نام، به سازمان فروش شرکت بهمن موتور نیز مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت در موجودی محصولات قابل جایگزین، این شرایط تا تاریخ 99/03/31 و یا اعلام تکمیل ظرفیت برقرار است و هرگونه پرداخت وجه و درخواست تبدیل پس از اعلام اتمام، مورد پذیرش نخواهد بود.

14.jpgنظرات

  • پیمان پیمان (4 خرداد 1399 ساعت 16:55)

    خیلی جالبه خودرویی که بیش از یک سال پیش گفتن به علت عدم همکاری ژاپن دیگه تولید نمیشه و در اخرین فروشش نزدیک 150عدد فقط عرضه شد رو به جای خودروی هاوال قراره بدن
    حاشیه ای هم که مزدا 3 تو این مملکت داره هیچ خودرویی تو جهان نداره