1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. تولید انبوه خودروی جدید سایپا از تیرماه +مشخصات و تصاویر

تولید انبوه خودروی جدید سایپا از تیرماه +مشخصات و تصاویر

تولید انبوه خودروی جدید سایپا از تیرماه + مشخصات و تصاویر
10 خرداد 1399
 • 3

تولید انبوه محصول جدید گروه خودروسازی سایپا از تیرماه امسال آغاز می شود و به صورت صعودی ادامه پیدا خواهد کرد، تا آنجا که تیراژ تولید شاهین در ماه‌های پایانی سال به ۴ هزار دستگاه در ماه خواهد رسید.
سایپا با هدف تحقق برنامه راهبردی جهش تولید و در اجرای بسته ویژه کنترل بازار خودرو، با تغییر برنامه تولید سال ۹۹، هدفگذاری برای تولید محصول جدید شاهین را افزایش داد.

این گروه خودروسازی در پایان سال گذشته برنامه جامع تولید در سال ۹۹ را اعلام کرد که براساس آن تولید ۱۲ هزار دستگاه شاهین را برنامه ریزی کرده بود.

1102811_771.jpg

با این وجود و براساس دستور مدیرعامل گروه سایپا، با هدف اجرای بسته ویژه کنترل بازار وزارت صمت و ایجاد امکان افزایش تولید آن، هدف‌گذاری تولید محصول جدید سایپا از ۱۲ هزار دستگاه به ۲۰ هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو شاهین افزایش پیدا کرد.

تولید انبوه محصول جدید گروه خودروسازی سایپا از تیرماه امسال آغاز می شود و به صورت صعودی ادامه پیدا خواهد کرد، تا آنجا که تیراژ تولید شاهین در ماه‌های پایانی سال به ۴ هزار دستگاه در ماه خواهد رسید.

 1102810_338.jpg

شاهین محصول جدید گروه خودروسازی سایپا به شمار می آید که با موتور توربو شارژ با حجم ۱۵۰۰ سی.سی به بازار عرضه خواهد شد. این خودرو علاوه بر برخورداری از ملزومات استانداردهای ۸۵گانه مانند ترمز ABS، کیسه هوا و ... در تیپ‌بندی‌های مختلف به نمایشگر دیجیتال هفت اینچی، سیستم استارت و ورود بدون کلید، دکمه های کنترلی روی فرمان، تهویه مطبوع اتوماتیک، سانروف، سیستم روشنایی در روز، سنسور و دوربین دنده عقب، کروز کنترل، سیستم کنترل فشار باد لاستیک TPMS و فرمان برقی نیز مجهز است.

1073816_539.jpgنظرات

 • اشکان اشکان (11 خرداد 1399 ساعت 10:05)

  این حرفها رو ولش کن. بگو پیش فروش هایی که مهر و ابان 1398 انجام دادی و مردم به خاطر نو کردن ماشین ماشین زیر پا رو فروختن و قرار بود برج 10 و 11 تحویل بدی چی شد؟ من 6 ماهه پیاده ام و هنوز خبری از تحویل کوییک ثبت نامی نیست. آخه این مزخرفات رو چرا تحویل مردم می دن وقتی که این همه تعهد انباشته دارند؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس ناشناس (10 خرداد 1399 ساعت 22:47)

  ترمز که نداری یک سال دیگه هم مسئولیتی نداری بگو 2 میلیون دستگاه.

 • اعلا اعلا (10 خرداد 1399 ساعت 18:08)

  علیرغم تبلیغات بسیار شاهین همان تیبا با سه برابر قیمت اصلا نمی ارزد