1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. چه کسانی مالکان ۴ هزار خودروی احتکار شده در کشور هستند؟

چه کسانی مالکان ۴ هزار خودروی احتکار شده در کشور هستند؟

16 خرداد 1399
 • 7

سخنگوی سازمان تعزیرات با اعلام کشف ۴ هزار خودروی احتکارشده در کشور گفت: درباره احراز هویت مالکان و نوع مالکیت خودروها در انتظار پاسخ استعلام از سازمان حمایت هستیم. 

در یک ماه اخیر و پس از شدت گرفت التهاب بازار خودرو، دستگاه‌های نظارتی مختلفی از جمله پلیس، سازمان بازرسی و سازمان تعزیرات برای سامان دادن به این آشفته بازار و سوداگری سودجویان وارد عمل شدند.

تا روزهای گذشته هزاران خودروی احتکارشده در سراسر کشور کشف شده است اما سوال اصلی مردم از سازمان‌های ناظر و رسیدگی‌کننده از جمله سازمان بازرسی و تعزیرات این است که این حجم سنگین از خودروهای بدون پلاک و احتکارشده متعلق به چه کسانی است و چه افرادی پشت پرده دپوی آزاد و بی‌دغدغه سودجویان هستند و اگر قرار به پیگیری و برخورد است چرا به نتیجه نمی‌رسد و معمولا در همین نقطه مسکوت گذاشته می‌شود؟

سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات با اعلام اینکه تاکنون 4 هزار خودروی احتکارشده کشف شده است، درباره احراز هویت مالکان و نوع مالکیت این خودروها اظهار کرد: در مرحله کارشناسی و منتظر استعلام سازمان حمایت درباره احراز هویت و نوع مالکیت‌ها هستیم تا رسیدگی‌ها آغاز شود.

منبع تسنیم


نظرات

 • امیر امیر (18 خرداد 1399 ساعت 08:36)

  کسی بجز یا آقا یا آقازاده مگه میتونه باشه بعد این ملت چه بدبختیایی سر این انقلاب کشیدن چقدر جوون دادن بعد لیاقتشو پراید 5 دهه پیش کره است اون با ده برابر قیمت بعد اعراب جاهل چه ماشینهایی چه پیشرفتی.. مسلمانی جرم شد واسمون بخدا

 • حمید حمید (18 خرداد 1399 ساعت 08:02)

  مطمئنی فقط 4000 تا خودرو احتکار شده؟؟؟
  یه سر به سوله های نظامی یکی از ارگانها بزنید بعد میفهمید احتکار چیه تازه میگن خودرو را باید اونا تولید کنن درست بشه !

 • سعید نوری سعید نوری (16 خرداد 1399 ساعت 22:37)

  پس تکلیف خودروهای چینی وخارجی چی میشود برای قیمت این ماشینها چه تصمیمی گرفته شده.مگرانسانهای ایران باانسانهای دبی قطر.کویت .عربستان. عراق وسوریه تفاوت دارند که انسانهای انجا بهترین ماشین راباقیمت صدمیلیون تا دویست میلیون کومان میخرن ولی مردمان ایران بدترین ماشین راصدمیلیون تا دویست میلیون تومان میخرن.
  یا انها ادم نیستن یا ما.
  قضاوت باکسانیکه دم از عدالت میزنند

 • مهدی مهدی (16 خرداد 1399 ساعت 17:11)

  مه لقا خانوم

 • طاها طاها (16 خرداد 1399 ساعت 14:31)

  تمام نمایندگیها وبرخی پارکینگ ها و در انبار شرکتها خودروهای فاقد پلاک انبار کردند و سوله هایی در پادگانهای نظامی مملو از خودرو احتکار شده وجود دارد.

 • احمد احمد (16 خرداد 1399 ساعت 11:14)

  مالک مورد نظر به شدت گردن کلفت هست وپیگیری نفرمایید وگر نه مسوولیت خود را از دست می دهید این ادامه ماجراست

 • محمد غ محمد غ (16 خرداد 1399 ساعت 09:35)

  چه فرقی میکنه مال چه خری باشه,مهم اینه که چه برخوردی با او میشه.حتما بهش میگند,بار اخرت باشه,و.......