1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. سایپا : بررسی قیمت نهایی «شاهین» در شورای رقابت انجام می گیرد

سایپا : بررسی قیمت نهایی «شاهین» در شورای رقابت انجام می گیرد

20 خرداد 1399
  • 1

 

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در طرح پیش فروش امروز مجموعا ۹ مدل از محصولات سایپا پیش فروش شده که سه مدل از آن جدید و برای اولین بار از جمله مدل شاهین، کوئیک اف و ساینا ارائه می‌شود.

 سیدجواد سلیمانی در جمع خبرنگاران گفت: بلافاصله پس از مراسم قرعه کشی سایت رسمی سایپا لیست منتخبین را اعلام می کند همچنین به طور همزمان برندگان خودرو پیامک دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: از میان یک میلیون نفر متقاضی حدود 10 هزار نفر در هفت مدل خودرو برنده نهایی خواهند بود.

سلیمانی در خصوص طرح پیش فروش یکساله نیز گفت: به صورت همزمان پس از مراسم امروز حدود 40 هزار خودرو به مدت سه روز در طرح پیش فروش قرار گرفته و ثبت‌نام انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: چنانچه تعداد متقاضیان بیشتر از میزان پیش فروش باشد مجددا مراسم قرعه‌کشی برگزار می‌شود.

وی افزود: در طرح پیش فروش امروز مجموعا 9 مدل از محصولات سایپا پیش فروش شده که سه مدل از آن جدید و برای اولین بار از جمله مدل شاهین، کوئیک اف و ساینا ارائه می‌شود.

وی زمان تحویل خودرو را نیمه دوم سال جاری بیان کرد و در خصوص قیمت نهایی شاهین نیز گفت: قیمت نهایی این خودرو در شورای رقابت در حال بررسی است اما در حال حاضر به صورت علی الحساب حدود 80 میلیون تومان از متقاضیان دریافت خواهد شد.

 

 

 

 

منبع سایپا


نظرات

  • محمد محمد (20 خرداد 1399 ساعت 08:57)

    خوب مردم رو گیر آوردین هنوز تعهدات قبلی رو تحویل مشتری ندادن خودروسازها کدوم قانون کجای دنیا همچین مجوز پیش فروش جدید میده؟
    شما اگه مردی میخوای خودرو بدی تو بازار دوسال قبل پیش فروش کردی تحویل بده