1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. پورشه ۷۱۸ جدید مدل ۲۰۲۱ با دگرگونی‌های فراوان معرفی شد + قیمت

پورشه ۷۱۸ جدید مدل ۲۰۲۱ با دگرگونی‌های فراوان معرفی شد + قیمت

8 تیر 1399
  • 1

 

خانواده‌ی پورشه ۷۱۸ وارد مدل سال ۲۰۲۱ خود شده و به‌روزرسانی‌های زیادی در این خانواده دیده می‌شود. سرانجام گیربکس PDK برای مدل‌های ۶ سیلندر این خودرو در نظر گرفته شده است. کیمن GT4، ۷۱۸ اسپایدر و GTS 4.0 را می‌توان با پرداخت مبلغ بیشتر به گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه مجهز نمود.

porsche-718-cayman-gt4-2.jpg
این گیربکس تعویض‌های سریع‌تری نسبت به نمونه دستی دارد. اگر به این گیربکس علاقه دارید باید منتظر بمانید زیرا اولین مدل‌های مجهز به این گیربکس و پیشرانه ۶ سیلندر تخت تنفس طبیعی تا اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهند شد.

porsche-718-cayman-gt4-3.jpg
۷۱۸ کیمن و باکستر در تریم GTS 4.0 که در آغاز سال جاری میلادی معرفی شده بودند سرانجام با قیمت ۸۶۸۰۰ دلار برای مدل کوپه و ۸۸۹۰۰ دلار برای نسخه کانورتیبل قابل سفارش بوده و با گیربکس ۶ سرعته دستی استاندارد ارائه می‌شوند. هر دو مدل با گیربکس PDK به ترتیب ۹۰۵۳۰ و ۹۲۶۳۰ دلار قیمت دارند.

وقتی به مدل پرچم‌دار GT4 و اسپایدر برسید باید به ترتیب ۱۰۰۲۰۰ و ۹۷۳۰۰ دلار بپردازید. اگر هم گیربکس دوکلاچه را انتخاب کنید قیمت این دو مدل به ۱۰۳۴۱۰ و ۱۰۰۵۱۰ دلار خواهد رسید. به این قیمت باید ۱۳۵۰ دلار هزینه‌های تحویل را نیز اضافه کرد.

porsche-718-cayman-gt4-10.jpg
اما مدل‌های ساده‌تر جذاب‌تر از قبل شده‌اند که دلیل آن بهبود لیست تجهیزات استاندارد است. خواه انتخاب شما مدل پایه، T، S یا GTS 4.0 یاد شده باشد فرقی نمی‌کند زیرا تمامی این مدل‌ها به‌صورت استاندارد با سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای، صندلی‌های جلوی گرم شونده، آینه‌ها با تیره شوندگی خودکار و برف‌پاک‌کن‌های خودکار عرضه می‌شوند. به این موارد باید اپل کارپلی و چراغ‌های جلوی بای زنون را نیز اضافه کرد.

porsche-718-cayman-gt4-6.jpg
ارزان‌ترین کیمن در دسترس بهای ۵۹۹۰۰ دلاری داشته درحالی‌که باکستر پایه با قیمت ۶۲ هزار دلار عرضه می‌شود.

پورشه در حال برنامه‌ریزی برای حداقل یک به‌روزرسانی دیگر برای خانواده ۷۱۸ تا پیش از عوض کردن نسل است و گفته می‌شود نسخه پرچم‌دار کیمن ۷۱۸ GT4 RS در حال توسعه می‌باشد. ظاهراً قدرت این خودرو از ۴۱۴ مدل GT4 به حدود ۵۰۰ اسب بخار خواهد رسید اما خب باید مبلغ سنگینی را نیز برای این خودرو آماده کنید. ظاهراً قیمت این خودرو حدود ۱۳۰ هزار دلار خواهد بود.

porsche-718-cayman-gt4-11.jpg

 

 

 

 

 

 

منبع پدال


نظرات

  • غلامرضا حدادیان غلامرضا حدادیان (9 تیر 1399 ساعت 02:23)

    چه کسانی می‌توانند خریداران این اتومبیلهای زیبا وبااستاندارهای لازم را بخرند صددرصد آقا زادها