1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. سازمان تعزیرات حکومتی: خودرو باید به دست مصرف کننده واقعی برسد

سازمان تعزیرات حکومتی: خودرو باید به دست مصرف کننده واقعی برسد

13 تیر 1399
  • 0

 

سید یاسر رایگانی در آیین تودیع و معارفه مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز افزود:  تا زمانی که عرضه و تقاضا تنظیم نشود مشکل  افزایش قیمت وجود دارد.

وی  ضمن تاکید بر اینکه خودروهای عرضه شده باید به دست مصرف کننده واقعی برسد گفت: بایستی امکان خرید خودرو برای تمام مصرف کنندگانی که نیاز به خرید این محصول دارند، تسهیل شود.

رایگانی در خصوص طرح پیش فروش  25 هزار دستگاه خودرو توسط ٢ شرکت خودروسازی کشور عنوان کرد: در جریان هستیم که روند تحویل خودروها توسط این شرکت ها در حال انجام و امیدواریم که هر چه سریع تر به بازار عرضه شوند.

وی با بیان اینکه عرضه این خودروها میً تواند بخشی از نیاز بازار را تامین کند خاطر نشان کرد: عرضه خودروها از سوی شرکت ها بایستی با تعداد بیشتری انجام تا ضمن رسیدن آن به دست مصرف کننده های واقعی، موجب کوتاهی دست دلالان خودروها شود.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در بخش دیگری از سخنان خود به احتکار اقلام بهداشتی اشاره و گفت: هم اکنون با نظارت های صورت گرفته شیب احتکار اقلام بهداشتی به خصوص ماسک و مواد ضدعفونی کننده در کشور به طور کامل نزولی و به صورت تقریبی نزدیک به صفر است.

وی ادامه داد: شیب پرونده اقلام احتکاری بهداشتی در ماه های گذشته به خصوص اسفند ٩٨ تا فروردین ٩٩ زیاد بود اما از فروردین ماه به بعد سیر نزولی دارد.


رایگانی با بیان اینکه توزیع اقلام بهداشتی در کشور توسط دانشگاه های علوم پزشکی هر استان انجام میً شود گفت: طبق توافق صورت گرفته در تهران اقلام کشف شده نیز تحویل هیات امنای ارزی وزارت بهداشت، درمان و پزشکی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به احتکار دارو اشاره و عنوان کرد: اقلام دارویی مورد نیاز مردم بر اساس مولفه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به خوبی تامین و در سطح استان ها در اختیار مراکز زیر مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار داده می شود.

رایگانی با بیان اینکه تلاش ما بر این است که رای پرونده های صنفی در کوتاه ترین زمان ممکن صادر شود گفت: پرونده های دارویی نیز از جمله این موارد است.

وی مهم ترین پرونده های تشکیل شده دارویی را مربوط به البرز عنوان و افزود: البرز مهم ترین استان در حوزه پرونده های دارویی است.

در این آیین غلامرضا سالاری به عنوان مدیر کل جدید تعزیزات حکومتی البرز معرفی و از زحمات علی اکبر مختاری تجلیل  شد.

 

 

 

 

 

منبع ایرنا


نظرات