1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. سخنگوی تعزیرات: تسریع در اعلام قیمت جدید خودروهای داخلی صورت گیرد

سخنگوی تعزیرات: تسریع در اعلام قیمت جدید خودروهای داخلی صورت گیرد

سخنگوی تعزیرات: تسریع در اعلام قیمت جدید خودروها صورت گیرد
25 تیر 1399
  • 1

 

سخنگوی ساز مان تعزیرات حکومتی در بازدید از ایران خودرو درخصوص تاخیر در اعلام قیمت جدید خودرو ها از سوی شورای رقابت گفت: این سازمان از تمام ظرفیت های خود برای رفع مشکل قیمت گذاری خودرو و اعلام جدید قیمت ها درستاد تنظیم بازار برای کمک به خودروسازان استفاده می کند.

یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: این سازمان برای جلوگیری از تضییع حقوق مصرف کنندگان، صدای خودروسازان و مردم  است و عدم تاخیر در اعلام قیمت های جدید خودرو هم خودروساز و هم مصرف کنندگان را متضرر می کند و دراین بین سود به جیب دلالان می رود.

وی تاکید کرد: ایران خودرو با تمام مشکلات موجود، با طراحی و تولید محصولات جدید و مطابق با سلیقه مصرف‌کنندگان پیشگام در جهش تولید در صنعت کشور است.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خاطرنشان ساخت: تلاش های صورت گرفته در زمینه عرضه محصولات جدید و نهضت داخلی سازی قطعات در ایران خودرو در سال جهش تولید قابل تقدیراست.

رایگانی خاطر نشان ساخت: خودروهای کسری دار در ایران خودرو، عموما نقص قطعات الکترونیکی دارند و این شرکت در تلاش است این مشکل برطرف شود و هیچ احتکاری وجود ندارد.

سخنگوی سازمان تعزیرات خاطرنشان کرد: استفاده از لفظ احتکار در مورد خودروسازان و ایران خودرو در شرایط تحریم که خطوط تولید را سرپا نگه داشته اند، درست نیست.

گفتنی است، در این بازدید فرشاد مقیمی، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، سخن گوی سازمان تعزیرات حکومتی را همراهی کرد.

 

 

 

 

 نظرات

  • یزدان نورانی یزدان نورانی (27 تیر 1399 ساعت 16:29)

    به به بنازم به تعــــــــــــــــــــــــــزیرات