1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. انجام قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید سایپا - اسامی منتخبان فردا اعلام می‌شود

انجام قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید سایپا - اسامی منتخبان فردا اعلام می‌شود

انجام قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید سایپا
4 مرداد 1399
  • 2

 

قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا انجام شد و اسامی افراد منتخب برای ثبت‌نام نهایی سه محصول عرضه شده در این طرح، فردا -یکشنبه- اعلام خواهد شد. 

قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید  محصولات گروه خودروسازی سایپا، ساعت ۱۰ صبح امروز -شنبه- با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی و اصحاب رسانه، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم ۱۲ هزار نفر منتخب طرح مشارکت در تولید مشخص و ۶ هزار نفر نیز به عنوان فهرست رزرو تعیین شدند تا در صورت انصراف یا عدم واریز وجه منتخبان اصلی، جایگزین آنها شوند.

در طرح جدید ‌عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا سه خودرو شاهین، کوییک.اس و ساینا.اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شده بود.

بنابر آمارهای اعلام شده در مراسم قرعه کشی از بین ۱۲۳ هزار و ۸۳۹ متقاضی که در طرح مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا ثبت نام کرده اند، ۴۳ هزار و ۵۲۰ نفر محصول شاهین، ۴۹ هزار و ۴۷۴ نفر محصول کوییک.اس و ۳۰ هزار و ۸۴۵ نفر محصول ساینا.اس را انتخاب کرده‌اند.

برای این طرح فروش ۱۲ هزار خودرو شامل ۴هزار دستگاه شاهین، ۳هزار دستگاه کوییک.اس و ۵ هزار دستگاه ساینا.اس در نظر گرفته شده بود.

اسامی افراد منتخب طرح مشارکت در تولید محصولات سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر و پیامک اطلاع‌رسانی نیز به شماره تلفن همراه اعلام شده توسط منتخبان ارسال خواهد شد.

 

 

 

 

 نظرات

  • میثم میثم (5 مرداد 1399 ساعت 00:03)

    هیچوقت فکرشو نمیکردم یروزی از تو لپ لپ ماشین برندع بشیم

  • میثم - ث میثم - ث (4 مرداد 1399 ساعت 12:23)

    لطفا تو پیش فروشهاتون تیبا صندوق دار هم بذارین من که خیلی دوسش دارم و میخوام یکی پیش ثبت نام کنم بلکه در قرعه کشی برنده بشم راستشو بخواین تعریف تیبا صندوق داررو از خیلیا شنیدم میگن خیلی ماشین محکم کم مصرف و اقتصادیه