1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. سهم 47درصدی زامیاد از خودروهای تجاری کشور

سهم 47درصدی زامیاد از خودروهای تجاری کشور

6 مرداد 1399
  • 0

 

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در بازديد از خطوط و سالن هاي توليد شركت زامياد بر تداوم عملكرد مناسب شركت زامياد در سال جاري به منظور دستيابي و تحقق شعار "جهش توليد" تاكيد كرد. 

 سيد جواد سليماني در اين بازديد با اشاره به عملكرد مناسب شركت زامياد در سال گذشته و سه ماهه ابتدايي سال جاري، خاطرنشان كرد: اين شركت به عنوان بزرگترين خودروساز تجاري گروه سايپا با بهره مندي از نيروي انساني متخصص و نيز دارا بودن سال ها تجربه در توليد ساخت خودروهاي با استحكام و توانايي حمل بار مناسب، داراي جايگاهي ويژه در برنامه كلان گروه خودروسازي سايپا در حوزه خودروهاي كار است.

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا ادامه داد: فرآیند تولید و اجرای پروژه های متنوع توسعه ای و زیرساختی در این شرکت رشد قابل توجهی یافته است و اميدوار به تداوم اين روند هستيم.

وي افزايش توليد و توسعه سبد محصولات گروه سایپا را از اولویت های این گروه در سال" جهش تولید" بیان کرد و گفت: باید با استفاده صحیح از امکانات و سرمایه های موجود، به سمت تولید بهره ور حرکت کرده و همزمان، با توسعه سبد محصولات به عنوان یکی از برنامه های استراتژیک و مهم در مجموعه گروه سایپا، خود را در مسير سودآوري قرار دهيم.

در اين بازديد همچنين، بهروز غفاری مدیرعامل شرکت زامیاد ضمن اشاره به روند افزایش تولید این شرکت اظهار داشت: سیر صعودی تولید به همراه حفظ و ارتقاء کیفیت یکی از مهمترین اهداف فعلی زامیاد به شمار می رود و این امر با همکاری و اجماع تمامی شرکت‌های زنجیره تامین گروه خودروسازی سایپا، در حال انجام است.

وي در ادامه از كسب بيش از نيمي از سهم بازار خودروهاي تجاري سبك كشور توسط شركت زامياد خبر داد و يادآور شد: این شرکت در سال گذشته، ضمن افزایش 43 درصدی تولید نسبت به سال 97 و کسب 51 درصد از سهم بازار خودروهای تجاری سبك و متناسب با آن سهم 47 درصدی از کل بازار خودروهای تجاری کشور، توانست رتبه نخست تولید را در این بخش حفظ کرده و همچنين رکورد تولید سال های اخیر خود را نیز بشکند.

گفتنی است شركت زامياد در سه ماهه ابتدايي "سال جهش تولید" توانسته است توليد انواع محصولات خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته 14 درصد افزایش دهد.

 

 

 

 نظرات