1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. انتشار قیمت فوق‌العاده بالای مرسدس-ای ام جی GT بلک سریز + عکس

انتشار قیمت فوق‌العاده بالای مرسدس-ای ام جی GT بلک سریز + عکس

7 مرداد 1399
  • 0

مرسدس-ای ام جی سرانجام پس از انتظارات فراوان از GT بلک سریز رونمایی کرد و حالا هم می‌توانیم بفهمیم این خودرو چه قیمتی دارد. قوی‌ترین خودروی ۸ سیلندر AMG که در اروپا قابل سفارش بوده قیمت فوق‌العاده بالای ۳۳۵,۲۴۰ یورویی دارد. خواهان رنگ برجسته ماگما هستید؟ باید ۸,۴۶۸ یورو بابت آن بپردازید! البته رنگ سبز هل مگنو نیز همین قیمت را دارد.


شما می‌توانید پول بیشتری را صرف خرید این کوپه‌ی پرفورمنس کنید و یکی از راه‌ها انتخاب پکیج‌های سفارشی است. برای مثال پکیج پیست AMG با قیمت ۷۵۴۰ یورویی در دسترس بوده و شامل مواردی همچون رول کیج تیتانیومی، کمربندهای ۴ نقطه‌ای و آتش‌خاموش‌کن است. با اینکه خودروی یاد شده دارای کمترین وزن ممکن است اما شاید بخواهید صندلی‌ها، آینه‌ها و ستون فرمان حافظه‌دار را به بلک سریز اضافه کنید که همه این‌ها با پکیج مموری ۱۹۱۴ یورویی قابل انتخاب هستند.

2021-mercedes-amg-gt-black-series-front-view.jpg
از دیگر آپشن های این خودرو می‌توان به پکیج لاین ۹۰۴ یورویی شامل دستیار نقاط کور و حفظ خودرو بین خطوط، پکیج پارک ۱۴۶۱ یورویی شامل دوربین‌های جلو و عقب، پکیج استارت بدون کلید ۹۱۶ یورویی و پکیج ضد سرقت ۵۱۰ یورویی اشاره کرد. آپشن های تکی نیز متنوع بوده و از سیستم صوتی برمستر ۴۸۱۴ یورویی تا شیشه‌های تیره ۴۳۰ یورویی را در برمی‌گیرد.

2021-mercedes-amg-gt-black-series-front-fender.jpg
آتش‌خاموش‌کن یاد شده به‌صورت تکی نیز در دسترس بوده و ۱۳۹ یورو قیمت دارد. بازکننده درب گاراژ هم با قیمت ۲۶۱ یورویی عرضه شده است. تکمیل کننده لیست آپشن های GT بلک سریز شارژ ۱۲۸ یورویی و سیستم پری سیف ۶۳۸ یورویی است. این سیستم به‌صورت خودکار تغییراتی را پیش از تصادف اعمال می‌کند تا به این ترتیب ریسک جراحت افراد کاهش یابد. این سیستم هنگامی‌که تشخیص دهد تصادفی رخ خواهد داد اقدام به بسته شیشه‌ها، سفت کردن کمربندها و بالشتک‌های صندلی‌ها و… می‌کند.

در کل و با سفارش این آپشن ها قیمت مرسدس-ای ام جی GT بلک سریز به حدود ۳۶۵ هزار یورو می‌رسد. هنوز قیمت این هیولا در آمریکا اعلام نشده اما می‌دانیم که پکیج پیست یاد شده در این کشور، کانادا و چین قابل انتخاب نخواهد بود.

2021-mercedes-amg-gt-black-series-with-amg-magma-beam-color.jpg
موضوع جالب اینکه مرسدس به میزان تولید این خودرو اشاره‌ای نکرده اما با توجه به قیمت بالا و وضعیت پرفورمنس بلک سریز به جرات می‌توان گفت ششمین عضو این خانواده موجودی کمیاب خواهد بود.

منبع پدال


نظرات